Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Létezik a három napos láz?

Létezik a három napos láz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukák, találkozott valaki már a három napos lázzal? Kisfiam hét hónapos és tegnap délutántól lázasodik,lement neki a nurofentől, de újra lázas lett. 38,9 volt a legmagasabb.Ezen kívül semmi baja, eszik, iszik nevetgèl, gügyög..egy kicsit aluszekony, de majdnem egész éjjel ébren voltunk..

Pisi kaki is normál, nem köhög, orra sem folyik..fogzik ezerrel, már hat foga van.. Csak én erre a három napos lázra gondoltam..de viszem dokihoz..



2022. aug. 12. 10:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Létezik


De csak azután derül ki hogy 3 napos láz voot e, ha utána kiütéses lesz.


Létezik olyan is, hogy lázas pár napig, nincs más tünet, elmúlik aztán és kiütés sincs.

2022. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A 3éves kisfiú anyukája vagyok,neki is lettek pöttyei,ahogy a láza le ment.De az is elmúlt neki 1nap alatt.
2022. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Létező betegség, igen!

1-es, ez a betegség neve, hogy “három napos láz”!

Nálunk is elő szokott fordulni.

6 éves a lányom, neki már jó párszor volt (3-4x tuti), a fiam 2 éves, neki is volt 1x.

3 napig tartó láz, néha magasabb, néha csak hőemelkedés, semmi más tünet, 4. napon kijönnek a pöttyök.

Orvoshoz sem szoktunk menni vele.

2022. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen a covid alatt szedte össze amikor a lábunkat nem tettük ki, 4 napig volt lázas, majd 2 nap pötty
2022. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nalunk minden vírusfertőzés 3 napos lázzal jár, és azt mondta a gyerekorvos, hogy többféle vírus után is elojohetnek kiutesek
2022. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Hello. Nekem az a kérdésem ha valaki válaszol,hogy nagyon aluszèkonyak voltak közben a gyerekek nappal?
2023. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk minden betegségnél. Sőt, amikor nagyon az elején volt a betegségben, volt hogy csak karomban cipeltem kb. egész nap. Illetve ha reggel pl. felkelt 8-kor utána képes volt 1-2 órán belül visszaaludni fél-1 órát is, úgy hogy mellette ment a Tv(ami amúgy soha).
2023. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!