Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit rontok el orrszívásnál?

Mit rontok el orrszívásnál?

Figyelt kérdés
Van valakinek valami tippje, hogy hogyan lehetne gyorsan és egyszerűen kiszívni a gyerek orrát? Sajnos nálunk egy orrszívás kb. 15 perc és még utána is hallom, hogy van cucc az orrába. Be fújom neki tengervizes orr spray-vel és úgy szoktam szívni, be fogom a másik orrlyukát, hogy legyen vákuum, de az eredmény egyszerűen sikertelen. Porszívós orrszívót használunk egyébként. Első gyerek, 4,5 hónapos.
2022. okt. 4. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van, amit nem lehet kiszívni. Nekünk is marad bőven.
2022. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ez így,mindig marad takony, mindent nem lehet kiszívni.
2022. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad befogni a másik orrlyukat, úgy fájdalmas neki.

Olyat is olvastam már, hogy egyik lyukon nyomod bele a tengervizet, másikat szívod. Kvázi átmosod az orrát.

2022. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én még be szoktam iktatni egy nasivines kört is. Tehát sterimar, várok, kiszívom. Nasivin, várok, kiszívom. Ilyenkor is jön bőven. Utána újra nasivin és akkor általában már jó szokott lenni. Illetve én is át szoktam mosni az én gyermekem orrát. Durvának tűnik, de nagyon sokat segít.
2022. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jajj nekem a védőnő mondta, hogy néha fogjam be az egyik orrlyukát, de csak ilyen pillanatra szoktam, de akkor ezt nem fogom csinálni most már. Megpróbálom ezt az átmosást és a nasivint is.
2022. okt. 4. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:

De Nasivin baby legyen, és naponta csak 2-3 alkalommal szabad használni!


Mondjuk nekünk betegségkor ajánlotta a gyerekorvos, nem hiszem,hogy napi használatra lenne.

2022. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hanyatt fekudjon:)
2022. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ne hanyatt fekudjon:)"


Kössz, így is már mindhárom kezemmel kell lefognom, hogy hozzáférjek egyáltalán :D

2022. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!