Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan oldjátok meg munka...

Hogyan oldjátok meg munka melett ha sokat beteg a gyereketek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem volt fix bébiszitterem erre.
2022. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki itthon marad kizárásos alapon. Az apja felelősségteljesebb munkát végez, ezért főleg én, vész esetén a mamája is szabaddá tudja tenni magát.
2022. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És neked hogyan tolerálja a fönököd?sűrün beteg a kicsi?
2022. nov. 16. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Home office
2022. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyedülálló anyuka voltam, szüleim már nem éltek. Volt egy nyugdíjas néni akik bármikor tudott jönni és betegen is bevállalta. Napi! 2000 forintot kért hogy mégis kapjon valamit. Persze 1-2 napot otthon voltam vele amikor nagyon hányt vagy épp nagyon magas láza volt de amikor már jobban volt de még nem mehetett közösségbe akkor ő jött.

Most szerencsére itthonról dolgozom. A kicsi 2 a nagy 8 éves de ha betegek még így se egyszerű mert ha 2 hányás között éppen számlázni kell akkor is toppon kell lenni mert ha elrontom abból őskáosz lesz 🤣

2022. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik szülő szabi/másik szülő szabi/egyik szülő tp/másik szülő tp, majd kezdődik elölről. Így nem kell senkinek gyakran tp-re menni.
2022. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehezen.Itthonrol dolgozom,de szívás mikor telefonon logsz a gyerek üvölt mert épp baja van,te meg pont prezentálni kellenéd mennyire frankon toppon vagy a munka terén.Agyrem az egész.
2022. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most kezdte nemrég a gyerekem az ovit, most mentem vissza dolgozni. Korábbról volt egy csomó szabim, azokat fogyasztjuk.

1 egyszerű nátha legalább 1 hét (5munkanap) de inkább 2 mire teljesen rendbejön.

Fertőzéses kiütéses betegségről ne is beszéljünk, 2 hete otthon vagyunk kéz-láb-száj betegséggel, még mindig nem mehet vissza..


Vigyázott rá az apja 1-1 napot, jött már anyósom is, az én szüleim is bevàllaltak 1-1 napot

Aztán a köztes napokat én oldom meg, szabin vagyok, 2-3 naponta bemegyek dolgozni, akkor 2-3 nap munkáját zúdítják rám.

Nem egyszerű.


Elengednek, mert tudjàt a szitut, de persze megy a jajj pont most hiszti

Nem tudom ősszel vagy tavasszal rosszabb a helyzet :D

2022. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi lesz, már előre félek tőle.

Párom kamionos, őt nem lehet pl Norvégiából hazarángatni mert éppen beteg a gyerek 😅

Tehát nekem kell majd megoldani segítség nélkül. Rokonaim nincsenek, tesóm távol él másik országban. Párom tesói szintén kamionosok, a szomszédok dolgozó emberek mindegyik... Szép kilátások 😅

Anno úgy oldottam meg, hogy toleráns volt az akkori főnököm mikor a kisebbik lányommal voltam itthon havi 1 hetet minimum. De azóta céget váltottam, ez meg ilyen szempontból egy k.csög hely. Szóval lehet innen is tipli lesz. Home office-ból jöttem el szülni egyébként de aztán mondták a kollégák, hogy ez megszűnt mialatt szülési szabin voltam. Na mindegy majd lesz valami.

2022. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!