Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyi idő alatt...

Szülők! Mennyi idő alatt tennétek ki az utcára a huszonéves gyereketeket, ha bejelenté ezt?

Figyelt kérdés
Fogjuk rá, hogy van egy huszonéves fiatok, aki még veletek él és dolgozó ember. Egyszer csak úgy jön haza, hogy felmondott a munkahelyén és innentől eldöntötte, hogy ő soha többé nem akar dolgozni, mert a dolgozást, mint entitást nem akarja soha többé az élete részének tekinteni így soha többé nem fog egy fillér bevételt sem szerezni magának és nem fog dolgozni semmit. Nagy valószínűleg ha utcára rakod sem változna meg a véleménye a dolgokról és lehet belehalna, mert még hajléktalanként sem kukázik vagy semmit nem tenne, hogy pénzt/élelmet szerezzen magának.

2022. okt. 19. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Egyből kitenném még aznap
Adnék neki 1-2 hetet új munkahelyet találni
Legalább 1 hónapot adok neki, hátha megváltozik a véleménye.
2-3 hónapos ultimátum, folyamatos szankciókkal.
Amint vége a télnek, tavasszal küldeném utcára hogy azért ne fagyjon meg egyből.
Nem tenném ki, hanem pszichológust vagy pszichiátert keresnék neki
Sosem tenném ki, mégis csak a gyerekem
Más (leírom)
72 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
92%
Azonnal küldeném, béreljen lakást, tartsa el magát.
2022. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
95%
Megkérdezném, szeretne-e a gyámságom alá, majd intézetbe kerülni, hisz nem élek majd örökké. Aztán vagy észhez tér és rohamtempóban elhúz dolgozni, vagy magától szedi a sátorfáját és sosem hallok róla többé. Utóbbit sajnálnám... Remélem, az enyémnek lesz majd annyi esze, hogy jól éljen abból, amit szeret is csinálni.
2022. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
Én például 1 hónapot kaptam. Jelenleg a 2. hétnél tartok. Nem fogok soha dolgozni, nagy valószínűleg belehalok az utcán, de hát nem mindenki kompatibilis a világgal 🤷
2022. okt. 19. 17:13
 4/72 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nevelés kérdése illetve hogy mit lát a gyerek!

A szüleink keményen dolgoztak így mi is ilyenek lettünk.

Nem tudnék otthon ülni!

2022. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
97%
Ez tulajdonképpen egy elég hosszadalmas és komplikált öngyilkosság. Ha szerencséd lesz, kihűlsz még mielőtt a hajléktalanverő elmebetegek rád találnak és halálra ütnek-vernek-rugdosnak. Viszont Jamaicán például otthon éreznéd magad, még meg sem fagynál. Olvastam egy nő blogját egy időben, akik Afrikában éltek. A férje valami multis vezető volt ott, és tragikomikus munkamorálról írt, ami teljesen megszokott arrafelé, csak európai és amerikai fejjel értelmezhetetlen.
2022. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim válasza:
100%

Majd megjön az eszed. Olyan nincs, hogy nem dolgozol. Valahol találsz majd munkát.

Gondolom ha munkát keresel akkor a szülő is elnézőbb lesz azalatt az idő alatt, amíg nem találsz.

Gondolom borzalmas munkahelyed volt, és emiatt gondolkodsz most így. Majd higgadtan találsz másikat. 1-2 hónap pihenő meg szerintem bőven belefér ebben az esetben.

2022. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
100%
Még pont 2 hátig lesz ilyen nagy szád.
2022. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
94%
Vót má. Azt hiszem, Martinos kérdés.
2022. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
97%
(#5 vagyok, tudom, hogy Jamaica és Afrika nem azonos helyeket jelentenek a földgömbön, még mielőtt valaki megpróbálná velem megértetni.☮️)
2022. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
100%
Mi vezetett idáig? Mi történt?
2022. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!