Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tobrex orrcseppként lehetséges?

Tobrex orrcseppként lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma voltunk kislányommal fül-orr-gégészeten, fül gyulladása van, arra kapott antibiotikumot. Mivel az orra is folyik, írtak fel orrcseppet is. Nem is figyeltem a gyógyszertárban, csak amikor hazaértünk, hogy Tobrexet kaptunk. De az úgy tudom, hogy szemcsepp, az is van ráírva. Most akkor hogy is van ez?

2023. jan. 10. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
A Tobrex is antibiotikum, és igen szemcsepp. Nem lehet, hogy mellékattintott az orvos a számítógépen, mikor felírta?
2023. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam kapott és használt nála, bár nekem előre szólt a gyerekorvos, hogy ne zavarodjak bele.
2023. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tobrex cseppet adott az állatorvos a cica szemére is.
2023. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az orvosi papíron nincs feltüntetve, csak az antibiotikum. Az van csak ráírva, hogy orrcseppet adjunk neki. Lehet, hogy nem is írt fel, csak mondta hogy vmilyen fajtát adjunk neki? Mondjuk az furcsa lenne. A szemcsepp meg egy régebbi felírás lehetett, csak fent maradt a felhőben? Mindenesetre most nem tudom, adjam-e neki.
2023. jan. 10. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen a legjobb. Mi is kaptuk már többszörorrcseppnek. Pikk-pakk rendbe rakta.
2023. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az orrcsepp vény nélküli. Ha bizonytalan vagy,ma ne adj,holnap meg kérdezz rá.
2023. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2023. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk a Tobrexet orrcseppként.
2023. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!