Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tobrex szemcseppet lehet...

Tobrex szemcseppet lehet orrba is csepegtetni? 4éves gyereknek.

Figyelt kérdés
Kötőhártya-gyulladása lett a fiamnak mtg hét elejèn kapott rs Tobrex szemcseppet,egy időben elkezdett sargas zöldes nagyon sűrű vàladék is folydogàlni orràból dokink azt mondta fujjuk ki jól és tisztogassuk az orrát. Szeme szép lett azóta 6 nap eltelt de reggelente orràból mindig sargas sűrű váladék jön beszaradt darabokkal,és èjszaka nagyon hangosan szuszog mintha teli lenne az orra de mar nem nathas csak reggel fujjuk egyszer.Arra gondoltam,hogy becsepegtetnèk az orràba is abból a szemcseppből,neten olvastam,hogy elvileg lehet. Mintha úgy emlekeznèk,hogy egy ève korhazba is ezt kaptuk orràba. Amugy 3 hete nathas épp elmúlt mikor jött a kötőhártya-gyulladas es akkor kezdődött a sargas trutyi az is csak neha neha egy nap.

2018. márc. 17. 23:37
1 2
 11/14 thomas01 válasza:
Elnézést! Tobradex!!!
2019. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekünk a picinek (akkor 3 hós) a doktornő külön erre írta fel a tobrexet,előtte a védőnő is javasolta.

Az már mellékes, hogy szerintem nem ert többet mint a tengervizes majd orr fújás utána nasivin.

2019. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk mar tobradexet orrba. A tobradex es tobrex ugyan az. Mindkettonek ugyan az a hatoanyaga.
2023. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Csincsy ***** válasza:

A Tobrex és a Tobradex nem ugyanaz.

Utóbbi tartalmaz szteroidot is.

jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!