Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Cefzil antibiotikum mennyi...

Cefzil antibiotikum mennyi idő alatt hatott Nektek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 20. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Mi az, hogy mennyi idő után?

Antibiotikumot meghatározott ideig kell szedni. Akkor is, ha úgy érzed hogy "előbb hat".

2023. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Beteg a gyermek, kapott gyógyszert. A kérdésem nem a teljes gyógyulás, hanem az, hogy mennyi idő kellett ahhoz, hogy valamiféle javulás észlelhető legyen.

Köszönöm, a többi infóval tisztában vagyok, a kérdés nem ez volt.

2023. jan. 20. 18:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
48-72 óra, legalább láztalannak kell lennie. Ha három nap után is lázas, akkor vagy vírus vagy nem jó az antibiotikum.
2023. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló!

Nagyon szépen köszönöm! Eddigi tapasztalat nekem is a 3 nap, várom a csodát, hátha hamarabb. Hétfő óta lázas, eddig várt a doki, ma kapott cefzilt. Én meg lassan felkötöm magam.

2023. jan. 20. 18:41
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne tedd, jobb lesz az :-) a cefzil jó antibiotikum, jó eséllyel hatni fog. Mi aktilt toltunk két hete, 11 nap hurutos fuldoklás és takonytól hányást untam meg, másnapra már jobb volt.
2023. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hú, Ti is megjártátok akkor. Itt mind a 3 gyerkőc benne volt/van. A középső lányom a cudar, nem javul, sőt. Most 2-3 óránként megy fel a láza, szinte csillapíthatatlan, pedig volt már jobb is a hét közepén. Ezért is kaptuk a gyógyszert ma. Remélem a holnapunk már egy fokkal jobb lesz talán.
2023. jan. 20. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Rettenetes ami megy mostanában, nem bírnak a környezetemben lévő ovis gyerekek sem kijönni semmiből, olyan szemét betegségek mennek. Ha véletlenül mégis, rögtön jön a következő. Ráadásul mi is benyaljuk őket, nekem ezután gégegyulladásom volt, mire a gyerek meggyógyult:-S hát kitartást, csak kikecmeregtek belőle.
2023. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3-4 nap
2023. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Borzalom. Augusztus óta betegek vagyunk 2-3 hetente. Már kezdem azt gondolni, hogy valami komolyabb oka lehet, de közben mindenkitől ezt hallom vissza. Jövőre sulis, hátha számít majd (nagynál számított).
2023. jan. 20. 19:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 2 gyerekkel a 12 hónapból 4 hónapot dolgoztam az első évben, sajnos mindent is elkaptak.

A kicsiről meg kb lepattannak a bacik.

2023. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!