Mitől hányhatott megint?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 hónapos. Kedden 3x hányt. Utána/közben lázas volt, kicsit taknyos, torka fájt. Így aztán javarészt tápszert evett. Tegnap már evett szilárdat is, nem volt semmi gond.

Ma ebédnél megevett kb.fél üveg főzeléket, aztán az vissza is jött ugyanúgy. Mi lehet ez? Hiszen kedd óta már nem hányt egyáltalán.


2023. febr. 19. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elkaphatta az influenzát. Mi is így jártunk. Ugyan ezekkel a tünetekkel.
2023. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hátsó garafali csorgás. A taknya csorog lassan hátra ami ingerli a torkát és hány tőle. Elmúlik a taknyosság, elmúlik a hányás. Vagy benyelt egy gyomorinfluenzát
2023. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a fura, hogy most 4 napig nem hányt. Ma meg újra. :/
2023. febr. 19. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megindult neki a takony, és rengeteg van a gyomrában. Aztán ahogy evett, a gyomra nem bírta.
2023. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem is a megfázás lesz a lúdas. Mi is ezzel küzdünk egy hete lassan. Nagyon köhög a kislányom, 2x volt hogy hányásig köhögte magát. Hallani hogy tele van váladékkal, orrabol is jön... :/ Én is nagyon várom a végét.
2023. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

De hiába szívom neki, alig jön valami. Tegnap reggel jött egy nagyobb adag, sűrűbb, de egyébként csak olyan vizes kis valami. Jaj, már úgy sajnálom szegényemet.

Eddig max kicsi nátha volt, most meg ez valami vírus. De nagyon odavolt keddtől csütörtökig. Utána kezdett jobban lenni már. Erre most ez.

2023. febr. 19. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen kicsi gyerekeknél a felső légúti betegségekkor gyakran lép fel hányás is. Okozhatja a váladék, torokfájás stb.
2023. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azóta nem hányt szerencsére. Evett tápszert is, tejpépet is.

De az orrából nem jön semmi. Most alvás előtt szívtam neki, de semmi nem jön, max az orrspray.

Viszont utána meg szörcsög az orra egy ideig.

2023. febr. 19. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam is mindig így volt náthás, hogy hallani lehetett, tele van az orra, az orrszívó meg semmit nem szedett ki neki, akárhogy állítottam, tekertem, forgattam. Pedig nem tapasztalatlansag részemről mert lányom fúlfájós volt, neki állandóan szivatni kellett, és nála működött is. Szóval én mindig Nasivin baby sprayt használok neki alvás előtt, az kidugítja.
2023. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!