Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Makacs orrdugulás. Hiába a...

Makacs orrdugulás. Hiába a szívás/fújás, nem jön semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hete elkezdett a 2,5 éves gyerekem orra folyni, de nagyon minimálisan, mint még soha. Nem is volt bedugulva neki. Orrszívózni próbáltam párszor, semmi nem jött szinte. Fújni szépen tudja, de úgyis alig jön.


Inhalálni szoktunk, de most nem tartottam indokoltnak és az orrát is csak néha-néha próbáltam szívni, mert mindig ugyanazt tapasztaltam. Sterimart párszor fújtam neki, de sokat nem segített, nem jött kb semmi az orrából. (Ezelőtti betegségeknél nonstop Sterimar-orrszívás-inhalálás ment).


Most egy hét után egyik pillanatról a másikra bedugult az orra, aludni is alig tud szegény, szörcsög picit. Fújni próbálja, de nem jön neki, orrszívóval is minimális jött ki lefekvés előtt.


Szerintetek, ha elkezdem neki a Nasivin Kids-et most az használni fog? Az inhalátor csövét most este láttam, hogy tönkretettem, holnap igyekszem szerezni másikat.


Lehet ennyire lerakódott neki a váladék? Nekem ugyanez volt 2 napja, a semmiből nagyon durva orrdugulás több nap után.


Köszönöm a segítséget!



2023. máj. 10. 23:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy Salvus vízzel szoktam inhalálni, de ennél a betegségnél ma akartam kezdeni.
2023. máj. 10. 23:57
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért van eldugulva,mert nagyon duzzadt az orrnyálkahártya és szinte összeér a két orrmandulája közepén. 2,5 éves kisfiam és én is ugyanígy vagyunk már 2 hete. Neki kb 2 hét után indult meg a váladék, most viszont dől belőle. Nasivin kids ezen segít, összehuzza a nyálkahártyát és kapni fog levegőt egész éjjel.
2023. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊 Jobbulást a kisfiadnak! Nekünk a Nasivin sokat nem ért sajna, 1,5 óráig volt jó csak, utána szegény újra szenvedett.😕
2023. máj. 11. 23:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!