Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megint beteg az ovis kisfiam,...

Megint beteg az ovis kisfiam, egész nyáron is ez szokott lenni?

Figyelt kérdés

4,5 éves. Első éve az oviban, előtte 1 évet volt magánbölcsis.

Ahhoz képest az óvoda katasztrófa. Most pl április óta már 2x volt megfázós, lázas beteg, mindkettő nagyon gáz volt. Volt egy hányos dolog is, meg egy kötőhártya gyulladás. Tegnap óta köhög. Ma sárga trutyi jön megint az orrából😩 most már tényleg nagyon belefáradtam. Kb 1 hetet jár (se , mert inkább 3 napot) és mindig lesz valami. És már megint 37C a hője.. tudom ez nem láz, csak már ismerem, így kezdődnek a bajok…

Én nagyon kezdek ebbe elfáradni, komolyan csak akkor nem beteg ha nem jár. Közbe mi is elkapjuk, de dolgozni is kell, meg a felügyeletét megoldani. De ez utóbbiak már semmi, annyira megszoktuk, csak már nagyon unom. És basszus júniusban betegnek lenni, nem hiszem el hogy még mindig nincs vége… középsőben is ez lesz?


2023. jún. 2. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyebként mikor tavaly a bölcsir kezdte, ő azt jobban birta, de mi mindent elkaptunk tőle. Kb fél évig egyhuzamba betegek voltunk amikor ő is. Minsokkal lassabban gyogyultunk ki mindenből. Nyaron elkaptuk a kez lab szaj virust. Hónapok voltak mire minden tünet megszünt. Es miota meg ovis hetente-kethetente beteg. Talan 3x tudott 3 hetet egybe jarni. Nagyon durva..itt mindenki a kornyezetemben ezen megy keresztul. De ez tenyleg normalis?
2023. jún. 2. 19:55
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Oviban nagyjából végig ez lesz: ha nem taknyol, akkor fosvahány, ha pedig épp azt is megúszod, biztos, hogy leesik a mászókáról és a balesetin köt ki. Kisgyerekes ismerősöknél, kollégáknál ezt látom már évek óta.

Aztán jön majd az iskola, ott alsóban kialakul a menetrend évi három kollektív taknyolós-lázas betegséggel.

2023. jún. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Pacsi,nemreg ietam ki. Mi okt.ora jarunk, 14x volt beteg kb. 5 napot bir. Egyszer ment 2 hetet. Iszonyu. Megint 37Cmara es tsknyos, elotte masfel hetig hanytunk fostunk. En egy honalon belul masodszor kapok mandulagyulladast,39-40C . Streptococcus poz.a torkom. Iszonyu.
2023. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó..sajnalom. Ez szörnyű. Nem tudom, régen is ez volt? Néha már azt se tudom hol áll a fejem. Rohadt idegesítő. Nem a gyerekee vagyok mérges, szegenyke nem tehet róla. Hanem a szitura. Öt csak sajnálom meg nyilván féltem meg egy-egy betegségnél félek hogy jól lássam el..

de azért ezzel együttélni nagyon szörnyű.

2023. jún. 4. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Izlszonyu. Teljesen kimerultunk ebben a 8 honapban. Nyaron kivesszuk az ovibok, felvaltva leszunk otthon, a ferjemmel ugyan nem leszunk egyutt szabin, meg a csalad egyutt, de a fertobol kiszabadul legalabb.
2023. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!