Mi lehet ez mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A kisfiam 4 éves és egy hétig volt beteg, antibiotikumot kellett szednie a múlthéten mert valami járvány van az oviban és összeszedte. Ebből teljesen kigyógyult. Ezzel egyidejűleg észrevettem hogy nem hallja mindig meg amit beszélek. Teszteltem távolságból ha halkan mondok valamit azt nem hallja illetve lefogtam az egyik fülét majd a másikat. Az egyikkel jól hall a másikkal kevésbé, ha hangosabban mondom akkor tudja utánam ismételni a dolgokat. Belevilágítottam, volt egy kis váladék olyan fülzsír színű (vagy lehet pont fülzsít) folyós cucc, illetve mintha fekete színű lenne belül neki de nem tudom jól láttam-e. Mi lehet ez? Természetesen viszem dokihoz de sajnos ezen a héten még szabin van. Vagy inkább jobb a fül-orr-gégészet? Azt mondja nem fáj csak amikor tisztítottam akkor fájt egy picit neki.
2023. nov. 27. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen a fülészetre. És ne turkálj bele, mert betolod a váladékot és begyullad!
2023. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem beletúrtam van speciális fülzsírkiszedőnk ami kiforgatja, nyilván nem fülpiszkálóztam
2023. nov. 27. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyertelmu a ful orr gegeszet ?

Nem is ertem , nemelyik embert.

2023. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy nem egyértelmű hogy ha a háziorvos belenéz és mégis egy egyszerű kezelést javasol amin tud ő is segíteni akkor nem kell kínlasztanom a gyereket a kórházi nagyonfasza sztk-val. Ha van gyereked ezt tudni kellene hogy nem mindegy. A háziorvosunk eddig mindenben tudott segíteni míg a kórházakban általában csak futkosnak és hazaküldenek a semmivel.
2023. nov. 27. 15:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakivel ilyen lenne leírom mi volt végül. Vittem előbb a háziorvoshoz a gyerkőcöt és bizony a múltkori betegségéből adódóan be van egy minimálisan gyulladva és arra írt fel gógyszert. Illetve amit használunk azt javasolta továbbra is hogy vagy fülspray-vel legyen tisztítva vagy a gumispirálos tisztítóval. Ha esetleg valakit ez kisegít később.
2023. nov. 28. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendben, de a kerdesedben irtad, hogy a haziorvos a heten szabin van (irtad ezt hetfon ) , mivel ez mindenhol 7 napot jelent, azert irtuk, hogy ne varj, hanem vidd el a fuleszetre, ha faj a fule.


Maskor ne irj ki megteveszto kerdest, ha ertelmes valaszt akarsz.

2023. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1 hét volt de azelőtti héttől számítva én úgy tudom, mikor vittem már volt a doki mert előtte fel is hívtam. Egyáltalán nem volt megtévesztő!
2023. dec. 2. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!