Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 napja tartó láz, hányás,...

4 napja tartó láz, hányás, hasmenés mi lehet?

Figyelt kérdés
Beszéltem telefonon orvossal, ő először csak rávágta, hogy vírus, aszerint kezeltük. De negyedik napja reggel/este lázas, óránként-kétóránként megy a hasa, 2-3 óránként hány 4 napja folyamatosan. Éjjel nappal. Első gyerek, de nekem ez nagyon durvának tűnik. Holnap beviszem személyesen orvoshoz, de addig is van valakinek ötlete, hogy mi lehet? Tényleg lehet vírus ilyen durva?
dec. 26. 08:46
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Véres nyálkás volt a kakija is, de arra is azt mondta az orvos, hogy ez még belefér a vírus kategóriába. Figyelek a kiszáradásra, de egyelőre amiatt nem aggódom, mert iszik éppen csak eleget.
dec. 26. 08:51
 2/30 anonim ***** válasza:
14%
Hányás-hasmenés. Már eddig 7x ment át a lányomon. Bár neki mindig kórházi kezelés kell. Vigyázz,el ne kapd!
dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
37%
Calici vagy rota vagy enterovírus...sokfajta van. Sajnos.
dec. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Barmi lehet. Nálunk szalmonella volt.
dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%
Ha 4 napja hányna 2-3 óránként, akkor már rég életveszélyesen kiszáradt volna.
dec. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk a vér benne baktériumra is utal erősen... Novemberbe volt benne részünk,kivizsgálták a vér miatt. Brutális napok voltak. Durva,hogy véres,de be se hívták egy vizsgálatra.
dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Na igen, az én gyerek anno a bolcsiben lett rosszul, onnan vittem az ügyeletre, aztán éjjel újra vissza, akkor már kiszáradás közelben volt, mélyvénás infuzióra kötötték azonnal.... 4. voltam.
dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#7 Honnan tudtad, hogy kiszáradás közelben van?

A férjem most ment el rota gyorstesztért, hogy legalább azt ki tudjuk zárni.

Köszi a válaszokat!

dec. 26. 09:25
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudtam, az orvos mondta. 40 fokra ment fel a gyerek láza, egy csepp víz nem maradt meg bennem, alul felül jött ki minden, azért vittem vissza. Később az orvos elmondta, a szeme alatt kell nézni, ha sötétedik a bőr, az már komoly jel. Illetve ha van még vizelet és az nagyon sötét, vagy ha egyáltalán nincs vizelet.
dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezek még nincsenek neki, de most estére mintha nagyon picit jobban lenne.
dec. 26. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!