Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Halvány rózsaszín , véres...

Halvány rózsaszín , véres bukás?! Nagyon félek, hogy baja van a babának…

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hónapos kisbabám az éjszakai étkezés után, világos rozsaszínűt bukott. Természetesen azonnal készültünk és vittük is az ügyeletre ahol igazából csak épphogy ránéztek, benéztek a kis szájába amiből megállapították hogy be van gyulladva a fogíny és valószínű onnan jött a vérzés de engem abszolút nem nyugtattak meg. Péntekre kaptam időpontot egy másik gyerek orvoshoz de szó szerint rettegek, hogy valami baj van a kicsivel … ráadásul refluxos is szegénykém. Esetleg történt még ilyen mással is ? Köszönöm előre is ha segítetek megnyugodni.

febr. 12. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Anyatejes vagy tápszeres?

Ha anyatejes lehet a tej amit ivott volt véres

febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

#1


Ha rózsaszín vér, az nem igen lehet lenyelt és visszabukott, az megalvadt volna.

febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A reflux is okozhat elszínrződött bukást szerintem. Gasztros dokival beszéltetek?
febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyatejes a kicsikém.. kifejtem egy kis tejet az eset után és egyáltalán nem volt véres…
febr. 13. 01:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen kb 2 napig, akkor épp nagyon sok tejterméket fogyasztottam. A kakijában is volt egy kis vér és pár bukásnál is láttam kis gombostűhegy nagyságú vért, volt rózsaszín is. Elhagytam a tejtermékeket, el is múlt.
febr. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon megijedtem amikor megláttam , persze az ember ilyenkor a legrosszabbra gondol . Első baba szóval mindenért túlságosan is aggódom.

A tejtermékeket már egy ideje nem fogyasztom , nagyon keveset eszem mondjuk sütit amiben van egy kis tej de ez elég ritka.

febr. 13. 08:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Megharaphatta, szívhatta erősen a mellbimbód is, azon lett egy pici seb és kiszívta a vért is a tejjel.
febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!