Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Érdemes immunerősítőt szednie...

Érdemes immunerősítőt szednie egy 2 évesnek? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Folyton beteg, és egy másik kérdésem alatt valaki ajánlotta, hogy kéne szednie. Érdekelne több ember véleménye. Köszi, ha válaszolsz!
febr. 17. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan, hogy immunerősítő. Olyan van, hogy ha vitamin hiánya van, akkor nem működik tökéletesen az immunrendszere, és ha pótolod a hiányt, jól fog működni. A legegyszerűbb próba-szerencse alapon adni neki valami vitamint, aztán megfigyelni, segít-e. D vitamint mindenképp érdemes, abból mindenkinek hiánya szokott lenni, de azt gondolom kap.
febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Broncho-vaxom. Egyeztess gyerekorvossal, mert vényköteles.
febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én sokféle vitamint (mivel azok erősítik) adtam a kisfiamnak 2 éven keresztül. Semmitől nem lett jobb. Most csak C vitamint kap és mégis alig beteg szeptember óta. Meg kell erősödnie. Addig hiába adsz bármit
febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
D vitamint kap, és mellé egészségesen, változatosan van etetve. Saját zöldséget termesztünk, nyáron azt eszi, szerintem kaja fronton, amit megkaphat egy gyerek, azt megkapja. Ilyen Béres csepp szerűséget értettem immunerősítő alatt.
febr. 17. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Csak szólok, broncho-vaxom az nem vitamin (közel se :D), hanem egy gyógyszer, ami tényleg immunerősítő VALÓDI hatóanyaggal, vagyis inkább kórokozókkal.


"A Broncho-vaxom por belsőleges oldathoz gyermekeknek készítményt szájon át kell alkalmazni.

A légzőrendszerre ható, bakteriális eredetű készítmények csoportjába tartozó immunerősítő szer.

Erősíti a szervezet természetes védekező mechanizmusát és ellenálló képességét a légúti fertőzésekkel szemben."


"Mit tartalmaz a Broncho-Vaxom por belsőleges oldathoz gyermekeknek

- A hatóanyaga 20 mg OM-85 liofilizátum, amely tasakonként 3,5 mg- nyi mennyiségben a következő baktériumok liofilizált lizátumát tartalmazza: Haemophilus influenzae, Streptococcus pneumoniae, Klebsiella pneumoniae ssp. pneumoniae és ssp. ozaenae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes és sanguinis, Moraxella (Branhamella) catarrhalis."



És ja, tényleg használ, nyilván nem véletlenül vényköteles.


Csak azok miatt részleteztem, akik a vitaminokra gondolnak "immunerősítés" alatt ;)

febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Legúti betegsége még nem volt soha szerencsére, még taknyos sem volt soha, de a hanyás hasmenést két hónap alatt 3x elkapta, akkor is 1-2 hét volt kigyógyulnia belőle.
febr. 17. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Immunotrofinát adok Neki + a kritikus időszakokban C-vitamint, és Béres cseppet. A D-vitamint pedig az ajánlások szerint.
febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!