Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Már megint beteg lett a fiam,...

Már megint beteg lett a fiam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Múlthéten végig itthon volt tüszős mandulagyulladással. Kapott antibiotikumot, fájdalomcsillapítót, orrsprayt, köptetőt. Hétfőn ment suliba, meggyógyult. Erre ma reggel megint elkezdett köhögni, napközben jobban volt. Most este megint nagyon köhög és 37,8 a hője, nem is vacsorázott, elaludt. Ilyen még nem volt, hogy ilyen hamar ismét beteg lett. Ha beszedte az antibiotikumot és rendbe jött akkor miért lett megint beteg?

#Gyerek, betegség, köhögés, láz, hőemelkedés,
márc. 16. 20:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Akkor vidd betegen a gyereked, hátha még jobban felülfertőződik ...aztán majd mehetsz vele a kórházba.. vagy oda is egyedül engeded mert a munka fontosabb??
márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Túl hamar ment vissza a suliba.
márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Apja Ausztriában dolgozik és havonta jár haza. Nem fogom vinni nyilván ha lázas iskolába, csak engem meg már kiutálnak a munkahelyen. Aki ebben a cipőben van csak az érti ezt..Egy faluban élünk, itt nincs bébiszitter
márc. 16. 21:23
 14/20 anonim ***** válasza:
45%

Nem akarásnak...

Egyedüli anyuka voltam, sosem vittem betegen.

márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves? Senki nemtud vigyázni rá, ha egyáltalán kell? Nagymama? Lehet a férjednek munkát kéne váltania, mert ez nem házasság.
márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszülők nem elérhetők? Nyugdíjas néni a faluból? A főnököd konkrétan kifogásolta, hogy túl sokat hiányzol? Kisgyerekkel ez a helyzet, ezt mindenkinek meg kell értenie.

De valószínű, hogy túl korán ment vissza, akkor szokott ilyen visszaesés bekövetkezni.

márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen antibiotikumot kapott? Van, hogy olyan makacs a gyulladás, hogy nem elég egy kúra. Látszólag helyre jön, jobban érzi magát a beteg, aztán visszaesik, mert lényegében még mégsem gyógyult meg teljesen.

Ha rendbe jön, koncentráljatok a megelőzésre. Adj neki minden nap C és D vitamint,igyon sok folyadékot mindig, + napi egy alma...(tényleg nem hülyeség). Evés előtt kézmosás...stb.

Lehet, hogy hajlamos erre a betegségre, nekem is gyerekként mindig tüszős mandulagyulladásom volt; fel is vetette a háziorvos, hogy ki kell venni, ha ilyen gyakran beteg leszek - de évről évre javult a helyzet. Már évek óta nem is kaptam el, csak a torokgyulladást...cserében a náthát annál többször... de mindenkinek meg van a gyengepontja.

Tudom, nehéz a munkahellyel, de próbáld megbeszélni a főnökkel, kollégákkal, hogy nem szórakozni vagy otthon. Esetleg, ha olyan a munkaköröd, nem tudsz beválalni home office-ban valamit?

márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A nagyszülők is dolgoznak még és nincs home office, mert iskolában dolgozok. Helyettesíteni kell mindig ha nem megyek.
márc. 16. 22:00
 19/20 A kérdező kommentje:
7 éves és Suprax-ot kapott. Hogy jön az ide a kérdésemhez, hogy ez nem házasság, hogy a férjem külföldön dolgozik?? Eszem megáll komolyan.
márc. 16. 22:03
 20/20 anonim ***** válasza:
85%
Na hát ha iskolában dolgozol, akkor nem rúgnak ki, mert örülnek, hogy ott vagy. A kisgyerekek betegek. Ez az élet normális rendje. Majd ha megnő, nem lesz beteg. Máskor meg te helyettesítesz másokat.
márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!