Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Autizmussal élő gyermeketeknek...

Autizmussal élő gyermeketeknek próbáltátok ezeket?

Figyelt kérdés

Néztem neten LXRNeuro-Vital és Microbiom kapszuláit 3 éves kortól adható mindkettő.

Tudom! Nem betegség és nem gyógyítható.

Rengeteg orvosi tanulmányt olvastam, l-tirozin, lecitin, b komplex folsavval, halolaj, l-glutamin, pro - és prebiotikumokat egyesével, inulin, inozitol, ... Mind benne vannak, és nagyon jó eredményeket értek el 3 hónapos kúrával.

Próbáltatok ilyesmit?

Figyelme javult-e, szorongásos tünetek, repetatív mozgasok, echolálás, valamit befolyasolt e ... ?

Igen! Járunk fejlesztesekre, fejlődik is, de most 3.5 évesen kicsit megtorpanni látom, és mivel nagyon szelektív lett az evés így a C vitamin mellé megtámogatnám, pláne hogy az adhd és autizmus kapcsán is ígéretesnek bizonyulhat.

Valaki?


ápr. 10. 20:20
 1/6 babyboom567 ***** válasza:
87%

Ezt pont nem próbáltuk, és köszi,hogy leírtad,mert utána nézek.

De azt ajánlom,és ez a saját tapasztalatom,hogy amit kigondolsz,tedd meg/próbáld ki!

Ne hagyd magad elbizonytalanítani,mert xy azt mondja valamire ,hogy nekik nem vált be.Nem, nem fog minden beválni, de ha ki sem próbálod,akkor lehet életed lehetőségét hagyod ki.

ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én már meg is rendeltem, csak gondoltam 1.hátha más is kapcsolódik hozzánk és jót teszünk, ... 2. Ír valaki valami pozitív hatást.

Egyébként 1x olvastam egy olyat a neuros-ról, hogy volt akinek gy.pszichiáter javasolta, hogy 1 évig szedje a gyereke, és nagyon durván javult tőle az 5 éves gyereke. Hmmm. Elhihetünk ugye mindent is, de az éresi folyamatok is közrejátszhatnak.

Én úgy döntöttem hiszek benne. ☺

ápr. 10. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

"Csak" idegrendszeri éretlenség , megkésett mozgásfejlődés, megkésett beszédfejlődés diagnózisunk volt évekig. Próbáltunk mi mindent. Halolajat kapott a leghosszabb ideig. Nem vettünk észre olyan változást, ami köthető lenne ezekhez. 9 évesen kapott auti diagnózist.

Egyébként kapszulát képtelen lenne bevenni, feloldva se hiszem.

Szirup, lekvár, gumivitamin, olaj ami lement.

ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kibontva belekeverhető dolgokba állítólag. Mivel a Marslakó narancsos szirupja lement, így narancsszörpbe próbálom majd tenni.
ápr. 11. 17:47
 5/6 babyboom567 ***** válasza:
majd megírod milyen íze van kibontva?
ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg! Szerintem jövő héten ideér.
ápr. 11. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!