Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 hetes kismama vagyok ès 2...

7 hetes kismama vagyok ès 2 èves kislànyom most esett àt a 3 napos làzon , ma megjelentek a kiütèsek a törzsèn. Veszèlyes a magzatra ,ha esetleg elkaptam ?

Figyelt kérdés
Eltèrő dologokat olvastam erről,fogalmam sincs ,hogy kiskoromban àtestem-e rajta.. nyilvàn màr tiszta ideg vagyok.. Valakinek hasonlò tapasztalata ? Orvoshoz szerdàn megyek.

#első trimeszter #Hàromnaposlàz
ápr. 15. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
71%
Ami veszélyes tudomásom szerint a lepkehimlő, nem tudom, ez ugyanaz a betegség -e. Én már a harmadik trimeszterben voltam, amikor a nagyobbik lepkehimlős lett, azóta kétszer végeztettünk Synlab-os vérvételt. Nálam végül régebbi fertőzés miatti maradvány antitestek voltak, hiába én voltam a gyerekkel nem kaptam el. Beszélj az orvosoddal, az a legtöbb, amit tehetsz első körben.
ápr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!