Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák! Aki szoptatás alatt...

Anyukák! Aki szoptatás alatt lett beteg (láz, torokfájás, nátha), ott a baba is elkapta, vagy hogy vészelte át? Mennyi idős volt akkor a baba?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos volt amikor totál lázas és taknyos voltam.

Sűrűn kezet mostam, nem puszilgattam, nem köhögtem rá és nem kapta el.

Utána is voltam többször náthás, de az gyakoribb volt amikor tőle kaptam el.

2012. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapos még nem volt, mikor 39 fokos lázam volt és taknyoltam, köhögtem rendesen. Ugyan úgy szoptattam, csak az első 2 nap volt nehéz, mikor a láztól felkelni is alig tudtam, akkor a párom segített ellátni, de ált. egész nap mellettem feküdt, észre sem vette, semmi baja nem lett.
2012. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt, mikor először voltam lázas, influenzás, nem kapta el. 10 hónapos korában 2x estem át a rotán, nem kapta el (szoptattam), az első komoly betegsége úgy 14 hónaposan volt, igaz, antibiotikumig még nem jutottunk
2012. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hú hát ez szuper. Remélem az én lányom sem kapja el tőlem, félek :-/

És orvoshoz mentetek, szedtetek antibiotikumot?

2012. dec. 13. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
5 honapos volt a kislànyom amikor kemèny torokgyulladàsom volt magas làzzal...kaptam rà gyogyszert,nàlam mondjuk csak az antibiotikum hasznàl,olyat amit lehet szoptatàs alatt is hasznàlni.nem lett semmi baja,pedig szoptattam.èn is fèltem hogy elkapja tolem,fàjni fog a torka ès akkor nem akar majd szopni stb...de szerencsère nem lett semmi :)
2012. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem lázam volt, köhögéssel, takonykórral kombinálva. A gyerekorvos azt mondta gyakrabban mossak kezet, ne nyúljak a szájába, és szoptassam, mert az ellenanyag, amit a szervezetem termel az anyatejjel bekerül az ő szervezetébe is. Gyógyszert nem szedtem, a lázat hideg vizes borogatással csillapítottam. Ha jól emlékszem 5 hónapos volt a fiam, és ezt nem kapta el tőlem. Azóta viszont, ha beteg, az végigmegy az egész családon. Ő kezdi, aztán jövök én, és a férjem zárja a sort.
2012. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pont most voltam náthás, és hiába vettem szájmaszkot (lehet h már későn), de ettől vagy nem ettől,a Kisfiam is náthás lett .Így nincs más, szívom az orrát szegényemnek.


2,5 hós.

2012. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!