Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet máshogy böfiztetni?

Lehet máshogy böfiztetni?

Figyelt kérdés

Már több kérdésnél felvetettem,de valószínű csak én vagyok béna...A babám 3 hetes,és mindig elalszik szoptatás alatt,ha böfiztetem,akkor felébred.Ez napközbe nem is gond,de éjjel 40 perc szopi után jó lenne nekem is aludni,akkor nem szoktam vállra tenni,mert az ágyba is nehezen bírom berakni,hogy ne ébredjen fel,és ha felébred persze ki akar jönni.Néha sikerül egy-egy böfi mikor oldalt fekszik,de nem tudom azt mi idézi elő.

Kérem olyanok írjanak,aki hasonló problémával küzdöttek,köszi



#szoptatás alatti alvás
2012. dec. 13. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Anyukám tanácsára én mindíg úgy büfiztetem a kisfiamat hogy felveszem és kifele fordítom hogy a buksija a cicimnél van egyik kezemmel a a két lába közt fogom a pelusát, másikkal pedig a pociját nem nyomom csak fogom és még ha alszik is nagyokat büfög így :) Kicsit sétálok vele így és mindíg tud nagyokat büfizni. 4 hónapos a fiam de mindíg így csinálom.
2012. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!