Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, most kezdtem...

34 hetes vagyok, most kezdtem el dagadni, ahogy bejött a meleg. Mit tehetnék? Vérnyomásom, vizeletem rendben, csak már nem megy fel a cipő sem.

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt szedtem vizesedésre! Nekem nagyon bejött! Nálam is minden rendben volt!

2013. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Éjjelre emeld meg a lábad. Én úgy csináltam, hogy a matracom alá lábvégnél bedugtam egy plédet, így enyhén felfelé kanyarodott a matrac, reggelre így lecsökkent a vizesedés, ha vízszintben volt a lábam, akkor nem.


És vegyél nagyobb papucsot.

HArmadik terhességemnél hidegebb időre esett ez az időszak, vettem kínaiban egy kényelmes (ám de nem olyan jó anyagból levő) cipőt, amit aztán elajándékoztam, mert már nagy volt...

2013. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Feküdj sokat, és lehetőleg polcold fel a lábad! Nekem bevált!

De ahogy mentem valahová, rögtön visszadagadtam.. :S

2013. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem is harmadik babám, az előző kettő nem nyáron volt. Már én is vettem két számmal nagyobb papucsot:)

Amikor lefekszem, akkor jobb, de ha fent vagyok egy kicsit, máris bedagad a lábam. Szerencsére a kezem nem.

2013. jún. 12. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz semmit csinálni. Majd szülés után elmúlik. Én ugyanígy voltam, a terhesség végén már 18 kg volt rajtam, annyira vizesedtem. A szülés után 2 héttel ebből egy deka sem maradt.
2013. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel sajnos (a 35. hétben vagyok)! :(

Nekem sem megy le reggelre. Még dolgozom, úgyhogy nap közben sajnos nem tudok feküdni, de amúgy sem vagyok az a típus aki egy helyben sokáig meg tud maradni.

Jövő héttől már otthon leszek, de annyi dolgom van még hátra, hogy szerintem akkor sem fogok tudni felpócolt lábbal feküdni.

Próbálok inkább együtt élni ezzel a problémával, és arra gondolni, hogy hamarosan vége lesz! :)

A vérnyomásom és vizeletem nekem is rendben van és egyéb panaszom sincs szerencsére.

2013. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok!


Próbáljátok ki ti is amit kiraktam! Hülyeséget és rosszat nem fogok ajánlani!


Barátnőmet be akarták fektetni vizesedés miatt, mondtam neki, ezt vett és megmenekült a kórháztól! A dokija megdicsérte hogy utána járt és talált hasznos dolgot!

2013. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!