Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Büdös a gyerek füle! Mivel...

Büdös a gyerek füle! Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
valószínûleg a víz ment bele, mert egy nagyobb hajmosás után tapasztaltam. kövirózsára gondoltam, de hogyan használjam? 3 hós lesz.
2013. jún. 25. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. A lányomnak volt egy külön szesz amit mondtak h a fülére használjunk (fülbevalóra) Az van ráírva Hydrog.perox.dil. 3%

Azt mondták ha begyulladna akkor használjam a köldököset mert az erősebb és az ráadásul picit csípi de ez nem csak szárít. Tényleg nem akarok bődületes baromságot írni neked. Szóval lehet tök idiótaságokat írtam. :D Szóval akkor bocsika :) Nem volt szándékos :)

2013. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

5.

Inkább te nézz utána a dolgoknak, még felnőtt embereknek se szabad. A párom tisztItotta és jól be is gyulladt neki, orvos mondta, hogy ne csinálja belül, mert pont a védelmet szünteti meg.

2013. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Fültisztítót nem szabad használni!Fürdés után törölközővel szárazra kell törölni a gyerek fülét ezen kívül normál esetben teendő nincs.A fülzsír nem büdös, ha viszont büdös a gyerek füle az arra utal,hogy vagy be van gyulladva(lehet középfül vagy hallójárat gyulladás) vagy baktérium telepedett meg benne. Lehet,hogy még csak kezdődő dolog,de inkább vidd el a fülészetre,ne kezelj egy 3 hónapos babát házilag.

Eü.dolgozó

2013. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Orvos!
2013. jún. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

a gyermek fül-orr-gégészetre nem kell beutaló.

Én rögtön oda vinném el (esetleg egy telefon után, hogy mikor vannak a nap folyamán a tapasztalat szerint kevesebben)- szerintem ne alkalmazz mindenféle netes fortélyokat.

Lehet, hogy a füle gyulladt, gennyes, csak nem látszik- ettől is lehet büdös és ezu végképp nem játék.

Nézze meg szakorvos- neki higgy. 1-2 óra alatt megjárod.

Jobbulást a picinek.

2013. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
a körzeti orvos fül orr gégész, megmutatom neki.
2013. jún. 26. 12:25
 17/19 A kérdező kommentje:
egyébként érdekes, elkezdtem kutakodni az ok után, telefonálgatni és ma már nem is érzem. nemvák, azért dokihoz elmegyünk. jah, 1-2 óra alatt amúgy nem fogjuk megjárni, mert istenhátamögöttutánkétmegállóval lakunk és nincs autónk. de a körzeti a szomszéd faluban van, úh. nincs gond.
2013. jún. 26. 12:29
 18/19 A kérdező kommentje:
nem kellett dokihoz menni, idő közben rájöttem, h. a koszmója büdös! :( pedig minden nap mosom a haját. ezek szerint amíg a koszmótól nem sikerül megszabadulni,ez így marad.
2013. júl. 1. 10:37
 19/19 anonim válasza:
0%
nyald ki jobb lesz tapasztalat :)
2013. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!