Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Coderettától miért fuldoklik?

Coderettától miért fuldoklik?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 éves ,szárazan ugatósan köhög éjszaka amint vízszitbe kerül ,!érthetetlen számomra!

Tegnap kapta az utolsó antibiotikumot!

Ma este adtam neki az előirtál is kevesebb Coderetta n egy felet adtam be neki !

ÉS miért nem hat ???????

Már mindent kipróbáltunk

Segítsetek


2013. júl. 1. 22:23
 1/4 heureka001 válasza:

Szia!

Nagyobbik lányommal (ezen is) ugyanígy átmentünk, leírom ami nekünk bevált, a többit Rád bízom, nem lehet tudni, kinek mi lesz a legjobb, de hátha segíthetek. Tudom min mentek keresztül, alvás semmi, nappal zombi üzemmód.

Ami a gyógyszert, a coderettát illeti, nekünk nem lehetett szedni kb. 16 éves koráig, pedig jó lett volna, mert lázgörcse volt 2-szer 4 és 6 évesen, és semmi kodein tartalmú köhögés csillapítót nem lehetett szednie. Ma már 21 éves, és igen, tudja szedni, ha kell, de hálistennek kb. 18 éves korára jutottunk oda, hogy szép lassan csökkentek a köhögési korszakok, s kb. 18 éves korától kb. egy évben egyszer, ha elkapja. Tehát a coderetta, mivel görcsöt okozhat (van benne valami összetevő, ami az idegrendszerre hat) ki lett zárva. Helyette mindennel próbálkoztunk. Áldom az eget, hogy amíg ilyen beteges volt a lányunk, egy angyali doktornénink volt, sokszor éjszaka is szaladtunk hozzá. Ő állította össze, mit szedhet és miket nem. Fulladós köhögésre, ha agyon írod, éjjel semmi alvás, akkor mi már Calcium injekciót kaptunk.( 5 db injekció/5 nap) Kiegészítve minden mással. Mindenek előtt LÁNDZSÁS UTIFŰ szirup!!! CSAKIS a piros dobozos, a Dr.Theiss !!! Hiába van benne pici alkohol, nyugodtan adhatod a gyerkőcnek. Mindenkinek ajánlom!Gyerek, felnőtt, midenkinek hat. Ha csak kicsit köhög, ha nagyon, éjjel-nappal adhatod. Az adagolásra rájössz, mennyi használ, ne nézd feltétlenül, mit is ír! Fontos, hogy a fiadnak a szervezete mennyit kér belőle, ezt előre nem tudhatjuk. Emlékszem nekünk a nagykanálnyi adag vált be, kb. 5-6 évesen, attól függően mennyire volt vészes a helyzet, napi 3-5-ször adtam. Sokszor éjjel is. Emellett doktornő a Bronhicum nevű szirupot írta fel, estére mellbekenő balzsam, hátára is. A vietnámi balzsam kiváló még, leírom, hogy használjátok. Amikor épp majd megfullad (Te így érzed) az öledbe veszed, tenyeredre kensz a balzsamból egy fél mogyorónyit, vagy annyit se, kicsit szétdörzsölöd, a két tenyered összecsukod és annyira nyisd ki, ahol be tudja lélegezni a gyerek.Egy szippantás a tenyeredből, egy nagy levegő a szobai levegőből. Kb. elég 5 perc,de akárhányszor ismételhető. Jó nagyokat, mélyeket kell szívnia belőle. A sunrider cégnek volt egy kitűnő balzsama, ha azt fel tudod kutatni a neten, az nekünk nagyon bevált, a vietnámi balzsam előtt azt használtuk. A calcium pezsgőtabletta sajnos nagyon kevés hatóanyagot tartalmaz, (semmit nem használt) ezért a béresnek van egy calcium filmtablettája, ez szuper, felezni is lehet. Javaslom próbáljátok ki. A Dr.Theissnek van még egy immunerősítője , a pontos nevét most nem tudom, talán echinacea. Ezt folyamatosan adtuk, mindennap a gyereknek.

Ami most gyorsan eszembe jutott, leírtam.

Remélem segítettem valamit, gyógyulást és kitartást!

2013. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 heureka001 válasza:
Szia, eszembe jutott még valami. Este, ahogy leteszi a fejét, már köhög. Ezt írtad. Sajnos tényleg így van, az alváshoz a párnáját fel kell emelni, azaz magasítani, akár félig ülő helyzetig. Pl. két nagypárna+egy kispárna. Ez is sokat számít. Egy próbát megér.
2013. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jaj de jó hogyne segítettél volna nagyon köszönöm , még tanulmányozni fogom amit irtál!!!!
2013. júl. 3. 19:58
 4/4 heureka001 válasza:

Örülök, hogy segíthettem. Írj nyugodtan privát üzit, ha kérdésed lenne.

Szia!

2013. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!