Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van valakinek tapasztalata?...

Van valakinek tapasztalata? 1éves kislányomnak most már kb 3-4hónapja szinte folyamatosan nagyon ronda a feneke. Dr nő szerint gombás. Mit lehet tenni? Jól bevált gyógymód kellene.

Figyelt kérdés

1éves, még pelusos a lányom. Sűrűn cserélem a pelusát.

Először a paradicsomos kaja után mondták, hogy az. Azóta hol eltűnnek, hol visszajönnek a kiűtések Most már nagyon zavar, mert mivel kislány, féltem, nehogy később több gondja legyen.



2013. júl. 28. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzás miatt ilyen. A Sudocrem vált be. 14 hónapos kisfiú anyukája.
2013. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha tutira gomba, akkor a Canesten el fogja mulasztani. A legjobb gombás bőrbajra.
2013. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kerria ***** válasza:

Mi babaúszáson szedtünk össze valami ilyet, de a doki néni egy gyógyszertári keverős neogranormonos kenőcsöt írt fel rá. Volt, hogy a melegben még csúnyább lett, arra pedig valami ecsetelőt írt fel (pirosas színű- ez szárít, de a krém meg nem). Amikor szebb lett neki, akkor nappalra ismét a neogranormonos kevert gyógyszertárit használtuk, éjjelre pedig a sudocremet. Kb. 2 hónap alatt jött rendbe.

Amikor tudtam, akkor hagytam szabadon is, ne mindig pelusban legyen.

2013. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért nem írt fel semmit a doktornőtök gombára?
2013. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nizoralt írt fel rá. Nagyon kevés van bent, nagyon hamar elfogy, és most már nem is tudom hányadszor jön ki szegénykén. Amikor ilyen lesz a kis bőre, akkor az érintett felületet nizorallal, a többit sudocremmel kenem. Csak mindig visszatér. Két hét nizoral után 1hét nem...
2013. júl. 29. 04:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is pont a múlt héten jártunk a doktornőnél ezzel a problémával.Hétvégén nagyon csúnya lett a feneke,hétfő reggel vittem el.2 féle krémet kapott,felváltva kellett használni minden pelenkázáskor .Az egyik a Narturland Unguentum boraxatum (nátrium tetraborát),ezt recept nélkül is lehet venni,illetve a másik egy gyógyszertári készített kenőcs,Advantanos krém.Kb.3 nap alatt teljesen rendbe jött a feneke a lányomnak.Azelőtt is voltak már ilyen kiütéses jellegű problémák,akkor nekünk is elég volt a Sudocream,de az tuti a fogzással hozható kapcsolatba,ez gomba volt.Remélem tudtam segíteni!!!Üdv:Tamy
2013. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk is volt ilyen problémánk.Kislányom popsija gombás lett, melegkiütéssel kezdődött.

A doktornő canestent és boraxos krémet ajánlott rá felváltva, valamint a sodukrémet. Pár nap alatt elmúlt. Gyakrabban fürdesd meg, az is nagyon jót tesz neki!

2013. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Keresztfiamnak a doki a visszatérő gombás fertőzésre (nyilván mindig kezelte is) azt mondta, hogy váltsanak nagyon gyorsan pelust! Azóta megoldódott a probléma náluk!
2013. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Canesten, másik törlő és másik pelus kipróbálása javasolt. Valamint amíg jó az idő szabadon kell hagyni a popsit, uis a gomba nedves közegben "érzi jòl magàt"
2013. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teafa olaj a fürdôvízbe?
2013. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!