Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen lehetőségek vannak a...

Milyen lehetőségek vannak a fájdalommentes fitymaprobléma megoldására?

Figyelt kérdés

Eddig feljött kukacán a bőr nem 100% osan ugyan ,egy pici helyen nem jött csak föl a bőr,most viszont a papájánál nyaralt és mondta a papa hogy egyáltalán nem jön föl a bőr mióta , mondtam nem tudom ő pedig szépen mossa fürdésnél ,de én nem vettem észre ,mert azt gondoltam mikor belerakom a kádva pisilt és utána nem jött fel neki de azt gondoltam biztos mikor pisil utána beszükül kicsit ,hát most egyáltalán nem jön fel ,annyira sajnálom szegénykémet már annyit szenvedtünk a betegségek kapcsán ,jövő héten elviszem a sebészetre de nagyon félek hogy állat módjára felrántják neki de akkor pofáncsapom a dokit az tuti!!

5 éves a kisfiam


2013. aug. 8. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Márpedig fájni fog a gyereknek... Ahelyett, hogy a doktort "pofáncsapod", oda kellene figyelni az ilyen dolgokra is. Nem lesz kellemes neki, azt elhiheted. Sajnálom, egyébként.
2013. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig huzogatom neki, körömvirág krémmel kenegetem közben. Az enyém 4 éves lesz.
2013. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 éves korom környékén volt ilyen problémám, aztán felrántották és emlékszem abszolút nem volt kellemes, de csak pár másodpercig...

Ne az orvosd hibáztasd, ö se jó kedvböl okoz fájdalmat. Ez még a jobbik eset (fitymaszükület -> körülmetélés rosszabb).

2013. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ott sír egyet aztán majd 13 év múlva hálás lesz h tud szexelni... ne az orvost hibáztasd ő a munkáját végzi a család feladata ilyenre ügyelni...
2013. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!