Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hasmenés esetén lehet tápszert...

Hasmenés esetén lehet tápszert adni a babának?

Figyelt kérdés

1,5 éves a lányom és első 2 nap hányt, és napi 1-2 híg széklete volt. Most tartunk a 3. napnál, ma evett először egy kis ropit, eddig csak teán élt szegénykém, ma viszont már 3-4 vizes kakija volt, hol több-hol csak éppenhogy. Nem tudom megpróbálkozhatunk-e már egy kis tápszerrel is, vagy hagyjuk még. Voltunk dokinál, de nem emlékszem hogy mit mondott pontosan, úgy rémlik azt mondta lehet?? De akkor még nem volt hasmenése, úgyhogy nem figyeltem annyira. Nálatok hogy volt ilyenkor?

Egyébként már tejet szokott inni, de azt nyilván nem fogok neki, vettem egy DM sajátmárkás tápszert...



2013. aug. 25. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor a babám 3 hónapos volt és benyelt egy hasmenéses-hányásos vírust, akkor ugyanúgy evett tápszert, mint előtte. Mást nyilván nem is tudtam volna neki adni, hisz még nagyon picike volt. Senki nem mondta, hogy nem lehet. Szóval szerintem próbálkozzatok meg vele.
2013. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!