Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Másnál is vannak idén kiemelke...

Másnál is vannak idén kiemelkedően hatalmas csípések?

Figyelt kérdés

Valahogy idén sok olyan csípést szedett össze a másfél évesünk, amik hatalmasra duzzadtak. Most is van neki 2, ami tegnap még nem volt, de úgy vettem észre, hogy ma nap közben egyre csak növekedtek (az egyiket csak kora délután vettük észre...)

Másnál is vannak/voltak hasonló csípések? Mi lehet ez? Kezd nagyon idegesíteni...


2013. szept. 1. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szúnyog. De valami bitang durva, szegény lányomon néha egyszerre 6-7 bazi nagy dudor is volt most nyáron. Rémesen néztek ki. És amikor elmúlik, akkor sokáig egy kis száraz pötty marad a helyén. Szerintem idén valami durva szúnyog mutáció volt.
2013. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. A lányom is úgy nézett ki néha, mint egy bárányhimlős. Ilyenkor Fenistil cseppet adok neki, és bekenem éjszakára cink rázóval. Ez tökre segít. De tényleg brutál!!!
2013. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem kéttenyérnyi mnagyságúra dagadt idén mind. a gyereken "csak" nedvedzik a közepe...
2013. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiamnak is volt idén egy durva szúnyogcsípése. Úgy nézett ki, mint a kullancs csípés. Jól meg is ijedtünk, rohantunk az orvoshoz. De hál istennek csak szúnyog volt...
2013. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!