Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Miért tartjátok a...

Szülők! Miért tartjátok a kamaszkori szexet hatalmas "bűnnek"?

Figyelt kérdés
Én fiatalon váltam meg az ártatlanságomtól, s azóta eltelt már 5 év majdnem. Pár hét múlva leszek 19 (14 évesen szexeltem először) és úgy érzem, hogy nem bántam meg semmit. Nem faltam a pasikat, összesen két fiúval feküdtem le, a másodikkal a mai napig együtt vagyok. Anyukámnak a napokban mondtam el, hogy igazából 14 évesen került rá a sor. Elég rosszul esett neki, de azt mondta, hogy örül, hogy mégsem feküdtem le minden másodikkal. Ti miért tartjátok ekkora bajnak? Persze 12-13-14 évesen persze, hogy korai, de nekem nem lett belőle bajom és sok más ismerősömnek sem. Azt a magyarázatot pedig hülyeségnek tartom, hogy nem érett rá lelkileg. Sok nagykorú sem az, ráadásul ezek a kamaszok, akik már nem szűzek sokkal értelmesebbek. Legalább is akikkel találkoztam mind azok voltak.
2013. aug. 3. 18:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Szóval ha közölnézés nélkül megyek át az utcán és nem üt el az autó, akkor mindenkinek így kellene, hisz engem sem ütött el az autó?
2013. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 évesen került rá sor és nem voltam érett rá vagy azt mondhatnám nem is voltam szerelmes belé, csak már mindenkinek volt párja. Hát nem is volt jó. Nem is értettem mi ebben a jó. Persze később már szerelmesen megértettem. Azt gondolja az ember, hogy 14 évesen nem is lehet igazán szerelmes.
2013. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Én is korán vesztettem el, 15 évesen. Nem bántam meg, jó emlék, szerelemből történt, és nekem is csak két fiúval/férfival volt eddig szex.

Mindent tudtam a védekezésről, és természetesen használtam is. Soha, egyetlen egyszer sem fordul elő, hogy ne védekeztem volna.


Viszont, így utólag visszagondolva, történhetett volna baj. Semmi sem 100%-os, és azért igen kellemetlen lett volna 15 évesen teherbe esni.

Ráadásul a 14-15 éveseknek ált. nincs sok eszük. Azt se tudják, hogy lesz a gyerek, ha a pasi azt mondja, hogy "majd kihúzza időben", akkor simán beveszik...


A 14-15 évesek nagy része baromira nem érett a szexre, annak ellenére, hogy azt hiszik, azok.

2013. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Azt írod,hogy 12-13-14 évesen korai a szex.De te is 14 évesen szexeltél először...

Egyébként azért tartom korainak mert egy ennyi idős lány még GYEREK!!!

Én szeretném hogyha majd arra kerül a sor a lányom előtt szól ha úgy gondolja,és tudok neki tanácsot adni.

2013. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
És azután azt írtam, hogy nem lett tőle semmi bajom. Sem lelkileg sem máshogy.
2013. aug. 3. 19:01
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Akkor is gyerek voltál.És egyébként kíváncsi lennék mennyi idős volt a pasi?!

Mindegy.Majd megérted ha anya leszel....

2013. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Na de attól, hogy neked nem lett bajod másnak lehet. A saját gyerekét csak jobban ismerik a szülők mint egy idegen. Én ha 14 évesen kezdtem volna tuti lelki sérült lettem volna. Ez is mint minden az életbe egyén függő.

Bár erkölcsileg nem egyén függő.

2013. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
17 volt. Meglátjuk, hogy mi lesz, ha anyuka leszek. Biztos sok dolog megváltozik majd a nézőpontomban.
2013. aug. 3. 19:08
 9/24 A kérdező kommentje:
#7-es. Miért lettél volna lelki sérült?
2013. aug. 3. 19:08
 10/24 anonim ***** válasza:
Mert gyerek voltam, gyerekként gondolkoztam.
2013. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!