Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mik ezek a kis apró fehér...

Mik ezek a kis apró fehér pöttyök a gyermekem szájában?

Figyelt kérdés
Most láttam,hogy fehér pöttyök vannak a kisfiam szájában. A szája belső falán tele van,a nyelve is pöttyös. A szája piros,kicsit duzzadt. Most nem tudom már orvoshoz vinni,csak reggel,mert nincs már gyerek orvos. Volt esetleg már valaki gyermekének ilyen? Nem afta,mert azt ismerem. Köszi,ha írtok!

2013. szept. 2. 17:55
 1/4 gabszem ***** válasza:
van egy virus ami ilyen pöttyöket okoz a szájban meg lázat. Sztem holnap vidd el dokihoz
2013. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia az én lányomnak szájpenésze volt, és az is így kezdődött. Szerencsére hamar elmúlt neki :-)
2013. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tica0121 ***** válasza:
Szerintem is szájpenész. Gézzel jó alaposan töröld le (kicsit erősebben kell, hogy lejöjjön) majd kend be rózsamézzel. Reggel-este csináld, pár nap alatt elmúlik!
2013. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. szept. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!