Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit ajánlanátok immunrendszer...

Mit ajánlanátok immunrendszer erősítésére?

Figyelt kérdés
van egy 4 és egy 1 éves gyermekem. a "nagy" haza hozza az ovibol a betegségeket és a kicsi is elkapja. ez kb úgy néz ki 1hét ovi, 1hét itthon :-\ de nekem ez már nagyon megterhelő anyagilag is .. meg mindenhogy!
2013. okt. 7. 05:09
 1/2 anonim ***** válasza:

homoktövis

enciada

homeopátiás szerek

2013. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Utoljára írom le, mert mindig kapok érte...

Nekem apám már régóta külföldön élt, mikor gyerekeim lettek, Ahányszor nálunk járt, annyiszor szörnyűlködött, hogy mit szaladgálok orvoshoz velük, meg mennyi gyógyszer van nálunk.

Aztán minket is kiküldtek. Az első év remek volt, nem beszéltük a nyelvet és hazatelefonálgattunk, ügyeletre, gyógyszertárba, hogy mi legyen. Orvoshoz vittük a gyerekeket, ahogy addig is. Észrevettük, hogy hülyének néznek, de nem bántuk. Aztán egyszer mindenki elkapott egy rohadt influenzát, a dokinak kellett kijönni, de semmit nem írt fel. Mondta, hogy feküdjünk, igyunk, lázcsillapítózzunk.

Azóta a gyerekeknek semmi bajuk. Ha betegek, egy-két nap láz, addig maradnak itthon, egyébként lógó takonnyal és köhögve is mindenki jár iskolába. Többször volt olyan év, hogy egy napot sem hiányoztak. Nem tudok mást mondani, mint hogy megedződött az immunrendszerük, mert hagytuk őket betegnek lenni. Mint itt mindenki. Mert drága az orvos, és mert más a mentalitás.

Azóta ezt szoktam tanácsolni...tudom, milyen máshogy viselkedni, mint a többség.

2013. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!