Hasmenés, de mitől?

Figyelt kérdés
jó kedvü mint eddig de viszont egy hete nem tápszert kap hanem tejitalt.lehetséges hogy attól? vagy a fogától? már 6 kint van neki de egyikkel sem volt ilyen gondunk.1 éves.
2013. nov. 3. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járunk...mi 9hónaposak vagyunk ,jó kedvű,ugyanolyan mozgékony,vidám.de ment a hasa...lehet a fogzástól....én diétára fogtam ami bevált...krumpli,répa,rizs....és szerintem a tejterméket most hagyd el,csak vizet kapott....szépen elmúlt
2013. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

tejitalt??? azt azonnal felejtsd el, nagyon gáz..

Eleve 2,8% zsírtartalmú tejjel kell kezdeni, fokozatosan bevezetve, első nap csak 1dl, és várni 1-2 napot, hogy hogy reagál rá, és ha nincs gond, akkor lehet emelni neki a napi mennyiséget, de azt is csak 2-3 naponta emelve...csak úgy durr bele tehéntej, az nem okés, simán lehet, hogy attól van neki!


Egyenlőre hagyd abba az egészet, várj, ha 24 óra után is hasmenése van, akkor doki, ha viszont elmúlik, akkor kezd újra a tejet(és ne tejitalt, mert az minden, csak nem tej!!!) fokozatosan.

2013. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kedves utolsó a milupa junior italra gondoltam,azt adok neki.a védőnő mondta hogy tejet még ne adjak neki.
2013. nov. 3. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!