Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nagyon csúnya Bcg oltás,...

Nagyon csúnya Bcg oltás, többször kifakadr lehet gond belőle? Nagyon aggódom többi lent részletesen

Figyelt kérdés
Kisfiamnak kb. 1 hónapja mikor 7 hetes volt gennyes volt neki az oltás helye és csúnya piros.Majd kifakadt és csak piros maradt.Eltelt egy hónap azóta és ismét gennyes lett neki piros és feldagadt kicsit.Kifakadt neki és jó nagy lyuk volt amiben genny.Aznap mikor kifakadt viszonylag begyógyúlt de estére észre vettem hogy még mindig ürül belőle genny!Ma borogattam kicsit neki.Félek hogy elfertőződhet.Kenhetek rá betadint?Nem jelent valami rosszat hogy ennyiszer gennyes?Meg kéne mutatni orvosnak vagy védőnőnek?Ma kicsit sírosabb volt nem sokat aludt lehet ettől?

2013. nov. 4. 22:42
 1/1 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Teljesen normális, sőt, kifejezetten az erős immunitás megszerzésének a jele, ha az oltás helye egynél többször is megfakad, ne aggódj! Elvileg nem szabad bántani, attól függetlenül én anno amennyire lehetett, kitisztítottam a sebhelyet szaliciles alkohollal. De ez saját felelősségre elkövetett ténykedés volt. Káros következménye hálistennek nem lett.
2013. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!