Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mindenképpen meg kell oldani...

Dancsecs Ferenc kérdése:

Mindenképpen meg kell oldani a fitymaletapadást, vagy majd a pubertánskor megoldja? Fiam 8 éves és féloldalas letapadása van, azt olvastam, hogy csak nálunk divat mindenáron a letapadás oldása.

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Mért kell addig várni??Minden fürdéskor milliméterenként lehet húzni rajta egy kicsit,van krém.

Nagy fiúként már nem fog beszélni neked róla.Most oldjátok meg,ha nem,akkor urológus segít tanáccsal,hogy később ne kelljen műteni.

2013. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy ti foglalkoztok vele, vagy majd odáig fajul a dolog, hogy el kell vinni orvoshoz, aki "feltépi" neki. Nem lesz kellemes. Nem muszáj foglalkozni a gyerekkel, szenvedhet is, ha az neked jobb.
2013. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
ez egy nagyon jó írás, érdemes elolvasni: [link]
2013. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell vinni.
2013. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell vinni, és meg kell oldani. Ha annyira szűk, hogy körülmetélést javasol, akkor pedig nem kell ettől idegenkedni. A világon a férfiak 30 %-a körül van metélve, és rengeteg előnye van ennek a kisműtétnek.
2013. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En egy korulmetelt ferfi vagyok es azt tudom javasolni, hogy amennyire lehet, kerulje mindenki ezt a barbarsagot. A teljes korulmeteles egy nagyon rossz dolog tud lenni. Sajnos.

Csak rossz tapasztalataim vannak...

2014. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!