Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Két hónapos oltásra a babám 3...

Két hónapos oltásra a babám 3 hónapos korára adtak időpontot, normális ez? Akkor már a következőt kéne kapnia, nem?

Figyelt kérdés

Hihetetlen az egészségügy! Két héttel előtte felhívtam őket, de nincs időpont, csak másfél hónap múlva. És akkor nem kapja meg a gyerek az oltást???

Mindezt Pesten, nem egy eldugott helyen. Ezt egyszerűen nem hiszem el! Máshol is ezt csinálják, normális ez, vagy jelentenem kéne valahol?

És egyáltalán nem lesz ez baj a gyereknek?


2014. jan. 4. 00:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De minek erőlteted? Nem történik semmi, ha elcsúszik az oltás, akár hat héttel is.
2014. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem ismerem még a gyerekorvost (egyszer találkoztunk), csak a háziorvosomat, belőle indulok ki, ha oda időpont nélkül megyek, durván leordítja a hajamat az asszisztens, ott ő a főnök :D
2014. jan. 4. 01:46
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem, csak mást is szeretnék megkérdezni a dokitól. Arra számítottam egy hónaposan is látni fogja, most meg arra, hogy két hónaposan, erre közlik, hogy majd három hónaposan.. kicsit kiakadtam ezen. Elhiszem, hogy nem történne semmi, ha később kapná az oltást, de nem hiszem, hogy jó az, ha 3 hónapig nem látja hozzáértő a babát. Első gyerekem, nem tudom hogy kéne fejlődnie, előfordulhat, hogy nem veszek észre valamit, amit ő igen. A védőnő se jön rendesen, 3-4 hete nem jött, pedig neki is hetente kéne, ha jól tudom. Egyszerűen nem érzem magam biztonságban, úgy érzem nem kapjuk meg, amit meg kéne.
2014. jan. 4. 01:51
 14/15 anonim ***** válasza:

A kisfiam elmúlt 13 hónapos, de az 1 éves oltásokat még nem kapta meg. Beteg volt, és a doki azt mondta, hogy ne vigyem, majd csak az új évben. Azt mondta, hogy egyáltalán nem baj, ha később kapja meg.

Szerintem inkább abból lehet gond, ha túl korán kapják meg az oltásokat.

Amúgy meg szerintem is menj oda időpont nélkül, és ha hőzöngenek, akkor megmondod, hogy nem kaptál időpontot.

Nálunk nem kell kérni tanácsadásra időpontot (az oltást ott kapják meg), csak kivárni a sort.

2014. jan. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Válts dokit.
2014. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!