Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi miatt lázasodnak be a...

Mi miatt lázasodnak be a babák oltás után, mi megy végbe ilyenkor pontosan? A legyengített vírus okozhatja?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Köptető kellene és egy kompetens gyermekorvos, aki ír ki neki (ACC, fluimucil, ő korához mért adagra csökkentve). Nincs a leírt gyógyszereitek között nyákoldó, például ez lehet a gond.
2014. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Erre én azt szoktam mondani hogy lassan az ÉLET ELLEN is fognak oltani!!

De egyébként ha olyan marha jó hogy össze viszza oltják az mebereket akkor hogy hogy minden évben van influenzajárvány ,hiszen ha oltanak nem kéne hogy legyen nem igaz??????

Mind egy hiába a nagyon fasza oltásoknak érdekes nekem 5 éves a nagyobbik fiam és nem oltattam még be egyszer sem és nem voltak betegek sem

2014. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerinted mindenki be van oltva influenza ellen? Szerinted hány százalékos átoltottságnál tűnik el a betegség egy adott populációból? Szerinted a kórokozót is megszünteti az oltás általi immunizáció? Butaságokat írsz, amelyekből csak az tűnik ki, hogy nem értesz a kérdéshez.
2014. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hú, ez egy érdekes beszélgetés. Nekem egy olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy mi a helyzet a bcg oltással? Ha a gyerek 3-4 naposan megkapja, milyen reakció játszódik le benne, főleg azért érdekelne, mert akkor még nagyon fejletlen az immunrendszere, nem úgy működik, mint egy felnőtté. És mi okozhatja pl. a bcg-heg kiszőrösödését?
2014. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A bcg ugyanez, nincs kulonbseg, csak az idoben nagyon elnyulo hatas meg az, hogy ott a beadott korokozo lokalisan is megmutatja magat, hiszen a tbcnek ezek a gennyes gumok vezeto tunetei. A heg szorosodese nem altalanos jelenseg, borgyogyaszra tartozik, ahhoz nem ertek. A picik immunrendszere pedig par napos korukbann gyakorlatilag olyan, mint az edesanyjuke, szopi nelkul is. A legesendobb ilyen szempontbol egy 4-6 honapos baba, barmilyen meglepo is.
2014. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!