Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tegyek, ha HIV pozitiv a...

Mit tegyek, ha HIV pozitiv a babám?

Figyelt kérdés
Szülésem után nemsokkal kicsit megromlott a házasságunk, ekkor sajnos volt a férjemnek egy félrelépése. Légyszi ne itéljetek el érte de hosszas huzavona után végül megbocsátottam neki, kemény munkával rendbetettük a házasságukat. Az a baj, hogy most hónapokkal később felbukkant a lány akivel megtette és közölte hogy AIDSes. Természetesen azonnal elmentünk egy szűrésre aminek az eredményére egy hetet várnom kell (azt hiszem életem leg idegtépőbb 1 hete lesz). Igazából már nem is érdekelne h fertőzött vagyok csak a babám ne legyen az, akit végig szoptattam...:( Ezerszeresen is elviselnék bármilyen betegséget ha ezzel őt megmenthetném. Segitsetek! Irjatok vmi biztatót, kétségbe vagyok esve!
2014. jan. 16. 09:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%

Óvszer nélkül lépett félre? (óvszerrel nagyon csökken a fertőzésveszély,még akkor is ha volt orális szex)


Ha kiderül,hogy hiv pozitiv,akkor kezelni fogják,ma már elég jól tudják,sajnos gyógyitani még mindig nem

2014. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%

1: és ha hazudik a csaj? hogy szétszedjen titeket?

2: ha fertőzött is, gondolom gumit használtak...

2014. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni... Istenem... :(

DE, nyugi. Először is várjátok meg az eredményeket és ráértek utána kétségbe esni. Nem tudsz szegény mit csinálni amíg nincs eredmény.

Fel fog őrölni ez az egy hét ha előre idegeskedsz és a babádnak sem lesz jobb attól hogy egy hétig feleslegesen frászban (reméljük feleslegesen) vagy.

Ezeket úgy írom hogy tudom, én is teljesen kész lennék ha így járnék, de próbálj megnyugodni.

Írj ha megvan a teszt.

Nagyon nagyon szurkolok hogy ne legyen semmi bajotok!!!!

Kitartás és minden jót.

2014. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Ha esetleg te el is kaptad a betegséget (nagyon kívánom, hogy ne és legyél egészséges), akkor sem biztos, hogy átadtad a babádnak szoptatással. Gondolom már te is mindent elolvastál erről a neten. Nincs semmilyen arra vonatkozó kutatás, hogy át lehet adni a betegséget szoptatással. Persze vannak olyan nézetek is, hogy igen, de bízz abban, hogy nem lehet. A babátokat is vittétek a szűrésre? Mikorra lesz eredmény?
2014. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem használtak gumit...Ezerszer lecsesztem már a férjemet, hogy felnőtt ember, apuka létére, hogy lehet ennyire felelőtlen...:( Mint egy kamaszfiú...Egyébként a férjem szerint nem igaz a lány állítása, csak így akar bosszút állni, mert annó a férjemnek csak "arra" kellett...hát nemtudom...Miért most? Miért ennyi idővel később? Meg amúgy is, ilyennel normális ember nem viccel...:(
2014. jan. 16. 09:45
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha jól értem itt azt írják, nem bizonyított hogy szoptatással átadod a HIV vírust.

Szurkolok nektek, hogy negativ legyen a teszt!

2014. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Őt nem vittük el csak mi mentünk...Jövőhét vége felé várható az eredmény...
2014. jan. 16. 09:48
 8/35 anonim ***** válasza:
79%
A babát is szűrték? Ott rákérdeztél a szoptatásra? Mit mondtak?
2014. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Őt nem visszük, majd csak ha nálunk bebizonyosodik esetleg vmi...
2014. jan. 16. 09:50
 10/35 A kérdező kommentje:
Egyébként a dokinál aki végezte nálam a szűrést rákérdeztem a szoptatásra...és csak annyit mondott, hogy "háááááát...rizikós..."
2014. jan. 16. 09:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!