Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szájpenésznél etetés előtt és...

Szájpenésznél etetés előtt és utána is le kell törölni a nyelvét?

Figyelt kérdés
Én eddig csak etetés előtt töröltem le. Sajnos egy hete kezelem és nem múlik. Mindent fertőtlenítek, kifőzök stb. Segítene, ha etetés után is letörölném?

2014. febr. 13. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Etetés után van értelme.Rózsamézes gézlappal àttörölni.Etetés utàn az ételmaradék (gondolom tejcsi vagy tàpi)a szàjpenészt is "megeteti".
2014. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez azért jó, mert nekem etetés előtti letörlés mondta a dokinéni, és a védőnő is... Én is furcsállottam, ezért kérdeztem meg mindkettőt.
2014. febr. 13. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy előtte akkor van csak értelme, ha szopizik, mert akkor a cicit is megfertőzi, és ugyan azt is kezelni kell. De igazából utána nagyon fontos, ha előtte nem csinálod, főleg ha nem szopizik, egyáltalán nem gond, nincs jelentősége. Utána viszont kötelező, különben sosem szabadultok meg tőle, ha mindig táplálékot kap a gomba...
2014. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tápszeres baba... Akkor idáig rosszul csináltam. :( Na, már most kajcsi után kitakarítottam a száját. Köszi a segítséget!
2014. febr. 13. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
A rózsamézet nem mondta a doki meg a védőnő?
2014. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De, igen. Azt használom. Csak azt nem mondták, hogy evés után kell lekezelni.
2014. febr. 14. 18:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma mondta a doki néni, hogy elmúlt a szájpenésze. :) Mennyi esély van rá, hogy visszatér?
2014. febr. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!