Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tehetnék hogy jobban...

Mit tehetnék hogy jobban legyen? Nagyon sajnálom szegényt

Figyelt kérdés
10 hónapos fiam influenzás.láza 38.5 nem akar lejjebb menni.voltunk dokinál irt fel valami gyógyszert meg cebiont kell neki adnom.de mivel nem megy le a láza egy tized fokot sem nagyon nyűgös.sír egész nap.a hűtőfürdő jó lehet?azt sem tudom hogy kell csinálni.kérlek segítsetek
2014. márc. 19. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:

38,5 mar laznak szamit 38,5-nel meg korhazban se csillapitanak! Adj neki algoflex baabyt nurofen szirupot vagy kupot.

Hutofurdot ugy csinalod hogy beulteted meleg vizbe locsolgatod kpzben folyamatosan engeded a hideget a kadba! Ha csak zuhanyotok van meleggel kezdesz es fokozatosan hutod a testet nyakat tarkojat is! Kb 32 fokig vidd le a vizet! Ez nekunk meg langyos de lazasnak mar hideg!

2014. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38,4nel nemm csillapitanak... Bocs... Most jottunk haza tudogyuszi utan es 38,4nel semmit se kapott Fiam...
2014. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nurofent kapott.oké hogy amúgy nem csillapítanak pl kórházba vagy akárhol de amikor látom hogy egész nap sír a láztól az eléggé elkeserít és a szívem szakad meg :( vele együtt tudnék sírni,de muszály mutatnom hogy erős vagyok :(
2014. márc. 19. 15:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha erezhetoen lejebb hult kiveheted a vizbol!

En a fulhomeronket viszem mindig aa furdobe! Ha 39 fokkal megyunk be 38-38,2 nel veszem ki! De csak akkor ha a tarkoja es a fule mogotti resz is lehult!! Ha ott meg erzem a forrosagot tuti vissza is szaladna a laza!

2014. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:(

Tudom... Ismerem az erzest...

De a szervezetenek kell megkuzdeni! A laz oli a virust... Hagyni kell, hogy a szervezete is kuzdjon ugy nem huzodik el neki a betegseg!

Nem biztos hogy a laz miatt sir! Az influenza vegtag fajdalommal es szedulessel is szokott jarni..

Sokszor lesz ugy lazas, hogy ulni es jatszani fog esegy hangja se lesz a lazhoz, ha nem parosul fajdalommal...

Most lehet csak erzi a nyomast vagy fajdalmat a kezeiben lababan es azert sir!

2014. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

egyedül a hasamon van el és a kompba.csak néha már amúgy is szokott unatkozni kompozás közbe

megcsináltam a hűtőfürdőt lejjebb ment 38ra.

2014. márc. 19. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Szuper! Ugyes vagy!

Amit meg ilyenkor javasolni lehet, hogy harisnya ne legyen rajta! Kozvetlen a borere ne simuljon ruha mert az csak futeni fogja! Egy laza hosszuujju body, egy nadrag valami zokni es inkabb a szoba legyen 1-2 fokkal melegebb, minthogy Ot oltoztesd be nagyon! :)

Jobbulast a Fiadnak!

2014. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igy öltöztettem fel eddig csak body volt rajta hátha kicsit hül a teste.harisnyát már amúgy sem adok rá mióta ilyen jó idő van kinn is.

Még egy kérdésem lenne.egy fél órás sétára kivihetem a friss levegőre?vagy hanyagoljuk inkább?

2014. márc. 19. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Jot tesz a levego! Menjetek! Szelloztess sokat!
2014. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!