Elvinned orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap ugy hoztam el dwlutan az ovibol,hogy mondtak hogy hanyt es ment a hasa. Este is hanyt egyet, de hasmenese nem volt.. Nem lazas,de latszik rajta hogy nincs jol,itt pihen mellettem es meset nez.

Elvinnetek ugyeletre,hogy nezze meg az orvos?

4,5 eves


2014. ápr. 12. 07:40
 1/7 anonim válasza:
34%
Már rég ott kellene lenned nem itt kérdezősködni. Ilyenkor nagyon könnyen kiszáradhat.. ha vki azt írja ne vidd nem viszed? szép egy szülő vagy.
2014. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vinném be, ha ma is hányna, vagy nagyon menne a hasa, vagy ha borzasztóan elesett.
2014. ápr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha már nem hány, tud inni, én nem vinném ügyeletre, csak hétfőn a háziorvoshoz.
2014. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ma mar nem lesz semmi, nem vinnem meg haziorvoshoz sem, mert felesleges. Ez virus, arra nincs gyogyszer. Valoszinu, hamar atmegyrajta. Jobbulast!
2014. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hányas, hasmens utan nem veszik be a gyereket csak orvosi igazolással......
2014. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem akut állapot, hiszen csak "este hányt egyet". Hétfőn vidd a háziorvosához.
2014. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2014. ápr. 14. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!