Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Oltáskivezetés? Aki volt...

Oltáskivezetés? Aki volt mennyibe kerult az orvos plusz a szerek?

Figyelt kérdés
Dr. Nemeth Zsuzsannanal volt valaki?
2014. ápr. 12. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a gyerek beoltasara gondolsz, akkor az semmibe, mert a tb fizeti a gyerekorvost. Valasztott oltasunk a menningococcus, ami haromszor 2200 huf. Plusz szerekre nem koltottem. Telen kapott a gyerek berest e cebiont.
2014. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igy van. A kullancs oltàs 2x 10ezer.
2014. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem az oltasra gondolok,hanem annak a kivezetesere homeopatiaval.

En nem nagyon hiszek benne,de nagyon sokaknal olvastam hogy oltas utan lett epilepszias a gyerek,mint az enyem is. Es akik voltak oltaskivezetesen elmultak a gyerek rohamai. Egy probat meger,nem szeretnem hogy emeljek a fiam gyogyszeradagjat,vagy mas gyogyszerrel kiserletezzenek.

2014. ápr. 12. 08:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnalom nagyon a kisfiad, de nem hiszem, higy egy epilepszia elmulik homeos bogyoktol, persze erdemes megprobalni. Mibol gondolod, hogy oltas miatt lett epilepszias a gyermeked?
2014. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Azt nem tudom, hogy mennyibe kerül. Egyszer egy anyuka mesélte, hogy ő volt oltáskivezetésen a gyerekkel (autisztikus tünetek miatt), és a homeopátiás szereket hetekig kellett szedni. Ő úgy mesélte, hogy előre nem lehet tudni, hogy mennyi ideig tart a kezelés (minimum 2 hét), és sokszor több oltást is ki kell vezetni. Az első időben általában súlyosbodnak a tünetek, előfordulhat például dühroham, amikor ezek elmúlnak, akkor lehet abbahagyni a bogyók szedését. Minél erősebbek a kezelés alatt jelentkező tünetek, annál valószínűbb, hogy az oltás okozott valamilyen problémát. Ha megcsináltatjátok az oltáskivezetést, megírnád, hogy mi lett az eredménye? Én is elég szkeptikus vagyok, de az egyik lányom időszakos dühkitörései is kb. a 18 hónapos idejében kezdődtek.
2014. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A mi gyermekorvosunk ad mindig, bár ő homeopátiás orvos is. Nem kerül semmibe (legalább is mi nem fizetünk érte), soha nem volt semmilyen baja oltás után. Különben nem nagy mennyiség, mert 1-2 golyócskát szokott kapni.
2014. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6/6-os: neki azért kell olyan keveset szedni, mert az oltás előtt vagy azzal együtt kapja. Utólag sokkal tovább tart a kúra.
2014. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem gyogyul ki az epilepsziabol,de rohammentes lehet.

Azert gondolom hogy az oltastol van,mert az okat nem talaltak meg mi okozza,tethesseg szules alatt rendbe volt minden, a csaladban nincs epilepszias.Amikor megkapta az oltast ket hetre ra jottek a rohamok.

Most meg genetikai vizsgalat folyik,mert mozgasfejlodesben is le van maradva nagyon.

2014. ápr. 12. 08:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Nővérem alkalmazta az oltáskivezetést a lányánál egyéb más okok miatt. Egy zsáknyi homeopátiás szert kellett szednie unokahúgomnak. De az ok, ami miatt megcsinálta tesóm elmúlt.

Csinált még egy méregtelenítést is, az a főnix kúrát.

2014. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Én azt ajánlom, egyetlen forintot se adj ki oltáskivezetésre. Az egész egy humbug, minden vizsgálat cáfolta, hogy bármilyen jótékony hatása lenne a placebo hatáson túl. Ellenben komoly tudományos vizsgálat (összesen 537171 gyerek bevonásával) derítette ki, hogy pl. az MMR oltás után ugyanannyian lesznek autisták, mint az oltás nem kapottak.


[link]


Természetesen a döntés a tied, a magad megnyugtatására nyugodtan beadhatod a bogyókat, ártani nem ártanak, de tudnod kell, hogy egyrészt hatástalanok, (másrészt az oltásoknak eleve nincs közük az epilepsziához).

2014. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!