Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Másfél éves kislányom nehezen...

Másfél éves kislányom nehezen kakil. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Már sok mindent kipróbáltam, de nem segített. Adtam neki Levolac szirupot, Mira bébivizet, az étkezését is próbálom úgy beállítani, hogy jó legyen. Kúpot is próbáltam, bár azt nem szeretem. Erőlködik sokat, aztán csak babszemnyi van a pelusban, az is kemény, mint a kő. Az orvos a vastagbél vizsgálatot javasolja, de én korainak tartanám. Valami más?

2014. ápr. 13. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szilvalevet próbáltad már?
2014. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mit eszik,iszik?

a szilvalé illetve aszalt szilva, szilva jó lehet.

De, ha normálisan étkezik, akkor szerintem nem ez lesz a megoldás

2014. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tamarin lekvár. Én terhességi székrekedésre kerestem olyan cuccot, amit lehet ilyenkor is és nagyon jól bevált. Nem csinál vizipisztolyt a hátsómból, csak normalizálja a székletet.
2014. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Németh László68 válasza:
Itasson vele sok kamilla teát,és etessen vele sok köménymagos levest.
2014. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!