Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sokáig tartó köhögés? Hogyan...

Sokáig tartó köhögés? Hogyan zajlik a kivizsgálás?

Figyelt kérdés

Babám már több mint 3 hete köhög.

Holnap leviszem az orvoshoz megint. Hogyan fozajlani a kivizsgálás? Elöször antibiotikumot fog felirni,meg köptetőt,majd ha ez nem válik be, akkor elküld pulmanológiára vagy hogyan lesz ez?


2014. ápr. 27. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Láza nincs. Orrváladék nagyon kevés, és vizes.
2014. ápr. 27. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim sajnos hajlamosak a bronchitisre. Az orvos még soha nem írt antibiotikumot, csak köptetőt, és ha szükséges volt (zörej esetén), hörgőtágítót. Azt mondta, ha nincs láz, babáknál hőemelkedés, akkor nagyon valószínű, hogy vírus okozza és nem antibiotikum. Sok orvos a biztonság kedvéért szokott antibiotikumot írni, hogy elkerülje a felülfertőződés esélyét, ez orvosfüggő.
2014. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De 3 hete vírus??

Kezdek aggódni...

2014. ápr. 27. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A kislányomnak 2 évesen több hónapig tartott. Vírusos megbetegedésből sokszor sokkal lassabban gyógyulnak, mert nemigen van rá gyógyszer, lázzal sem mindig küzd ellene a szervezet. Ha nem súlyos, a köhögős vírusból akkor is mindig több hét alatt gyógyulnak ki az enyémek. Mekkora a babád?
2014. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

17 hónapos.

ÉS azt sem tudom,hogy hurutosan,vagy szárazan köhög. Egyik nap szörcsögött, akkor hurutosra gondoltam. De az 2 napig tartott, tegnap már nem szörcsögött..Viszont most amikor felébredt reggel,megint nagyon köhögött

2014. ápr. 28. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!