Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen lázmérőt érdemes venni...

Milyen lázmérőt érdemes venni újszülöttnek? Hol és mennyiért lehet/érdemes venni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Digitális babahőmérőnk van. Kb. egy ezres volt. Popsiban is mérhető vele hő, rugalmas a vége. A homlok és fülhőmérők elég pontatlanok tudnak lenni.
2014. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen, bár nem itt vettük, de most ezt találtam :)

[link]

2014. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt írja nem található az elem :(
2014. jún. 27. 09:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én digitálisat és higanyosat is vettem, patikába ep kártyára. a digitális 800ft körül volt 3 év garival, a másik 1200ft körül.
2014. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
digitálist mert a fenekébe kell dugni és praktikusabb ha nem kell órákig ott tartani. Mi az auchanban vettük 800 Ft-ér
2014. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2014. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy hagyományos 2 perces higanyos. Ha épp nyugton van a gyerek, meg tudom vele mérni a hőjét. Van egy sima 1 perces digitális, az nem mindig pontos, de többé kevésbé jó. Van egy sima fülhőmérőnk, kb. 8 ezer volt, SOHA nem tudtam vele pontosan mérni. Vettem egy másikat 9 ezerért, ami fülben és homlokon mér,az homlokon viszonylag pontos értékeket ad, ez akkor jó, ha alszik a gyerek. Ja és vettem lázfigyelő matricát is :)


Van külön babáknak szánt digitális lázmérő, ami pár másodperc alatt mér akár popsiban, akár máshol használod, szerintem ilyet érdemes venni.

[link]

ez az.

2014. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi gyógyszertárban vettünk flexibilis végű digitálist. kb. 1000 ft volt.
2014. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Sokat nem ruháznék be rá, az tuti. Két gyermekem van, 2 és 4 évesek, de eddig még soha nem volt szükség lázmérőre. Ha nagyon lázas, azt úgyis érzed, a kicsi lázzal meg nem kell foglalkozni, azzal jobb ha megküzd a saját szervezete.


Van itthon amúgy sima higanyos, meg valami repi csomagban volt olyan homlokra tapasztós csík, ami épp arra jó, hogy nagyjából megmondja, mennyi a láza. Szerintem egyáltalán nem életbevágó, hogy megtudjam, 38,5 vagy 38,7 a hője. De ez az én véleményem. És én a gyógyszeres lázcsillapításnak sem vagyok híve, 39 fok alatt semmiképpen.

2014. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kevinanyuja válasza:
Mi a Brendonban vettünk ugyan ilyet. Nagyon szeretem, mert legalább lefoglalja vele magát a fiam, és még lázat is mérünk cumizás közben. Szerencsére eddig nagyon élesben nem kellett használnunk, de én csak ajánlani tudom. 3 év garancia van rá, ami szerintem egy ilyen lázmérőnél nagyon jó. És árban is jobb sok másiknál. [link]
2014. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!