Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális dolog, hogy a babának /kb 2 hós/ felírt gyógyszert az anyuka veszi be, mondván hogy anyatejen keresztül kapja meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gyógyszer párti, de ha valamit felírnak valakinek akkor azt neki kéne beadni nem? Amúgy oltás utánra kapott gyógyszer, ha belázasodna a baba, ami meg is történt.

2014. júl. 11. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
az anyuka kicsit dilis ,
2014. júl. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Fura. Ilyet még nem hallottam.. Mit mond a védőnő?vagy a doki?
2014. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12. Nem tudom mit mond a doki vagy a védőnő. Sajna az anya nem Magyarországon él és nem is akartam kérdezni hogy megbeszélte e valakivel. Eléggé síklátású, én meg már belefáradtam, hogy mindig megmagyarázza.
2014. júl. 17. 14:10
 14/16 anonim ***** válasza:
függően a betegség súlyosságátólaz is lehet, hogy jelenteni kell az ilyet védelmiseknek
2015. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Attól félek ebből később még nagyobb baj lehet, mert ha anyuka ilyen ferdén gondolkodik, és meggyőzhetetlen, akkor később még nagyobb hülyeséget is csinálhat a gyerekével!
2015. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

miért a kiemelés?

még szabadlábon van az anya?

2015. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!