Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezektől rossz anya valaki?

Ezektől rossz anya valaki?

Figyelt kérdés

-Heti 2 délután bébiszitter vigyáz a babájára (8 hónapos) és péntek esténként is, amíg a férjével közös programjuk van.

-Törődik a külsejével, szóval nem lett egy melegítőnadrágos, lestrapált anyuka (tornák, 2 hetente fodrász, kozmetikus, manikűrös, pedikűrös)

-A kislányával nem ül egész nap otthon, hanem minden nap találkoznak a kisgyerekes barátnőivel és velük elmennek valahová, programokat csinálnak, vásárolnak, nézelődnek.

-Nem állt meg az élete a baba miatt, ugyanúgy elmegy néha szórakozni egy-egy hétvégén, mint a pici előtt.



Szerintetek ezektől már rossz anya valaki?


2014. aug. 30. 19:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
67%
Ugye ezt nem gondolod komolyan? Azért valaki rossz mert szülés után nem csak a gyerek létezik számára az év mindennapján 24 órában??
2014. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Én nem állítottam olyat, hogy rossz anyának gondolnám.

Velem közölték (az anyám és a testvérem), hogy nem vagyok anyának való, mert ilyen vagyok... És ez csak egy része annak, amiket mondtak.

2014. aug. 30. 19:16
 3/40 anonim ***** válasza:
62%
Ne foglalkozz velük,nem vagy rossz anya,sőt ól csinálod, a babának egy kiegyensúlyozott,kipihent boldog anya és apa kell,nem pedig egy idegbeteg,stresszes valaki aki bekattant mert nincs más csak a 4 fal és a gyerek,gyerek,gyerek.
2014. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
70%
Nem rossz anya,inkább szerencsés, így valószínűleg mindenki sokkal kiegyensúlyozottabb a családjában.
2014. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
63%
Minden anyának ilyennek kellene lenni, mint te. A gyerekek sokkal kiegyensúlyozottabbak lennének, nem hisztizsákok. A házasságok sem mennének a "szuper anyaság" miatt tönkre.
2014. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
58%

Aki emiatt megszól,az szerintem csak irigy,hogy neki ezekre nincs lehetősége.

Ne foglalkozz velük,jól csinálod! :)

2014. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki ilyen mentalitású, mint te, s van, aki más. Nem jó dolog ráerőltetni a saját hozzáállásunkat a másikra. A két csoport sohasem fogja megérteni egymást.:) Ne törődj azzal, más mit mond rólad, de te se tartsd a melegítőnadrágos anyukákat rossznak.
2014. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy ettől rossz, de nem értem egyes válaszolók szerint miért kellene mindenkinek így csinálni és miért lenne irigy az, aki máshogy él. Nekem is lenne lehetőségem akár minden napra bébiszittert hívni, de nekem nem volt erre igényem, amikor 8 hónapos volt a kislányunk. Mégis kiegyensúlyozott és nem hisztis a gyerekünk, a házasságunk rendben van és a kinézetem is, bár megközelítőleg nincs ehhez ennyi szolgáltatásra szükségem, mint a kérdezőnek.
2014. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Én mondjuk megbolondulnék, ha minden nap kellene mennem valahova, szeretek itthon lenni. De mindenki csinája úgy, ahogy akarja (tudja). Nem hinném, hogy ez lenne a rosszanya ismérve.
2014. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugtattatok. Mert már az is átfutott az agyamon, hogy a legtöbb ember annak gondol, csak éppen nem mondják.
2014. aug. 30. 20:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!