Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehet, hogy a fenistil junior...

Lehet, hogy a fenistil junior cseppektől pöttyös a gyerek?

Figyelt kérdés

15 hós oltásra két hétre kijöttek a pöttyök mindenhol. orvos mondta, normális mellékhatás, kanyarószerű tünetek, semmi gond, kenjük, és fenistill csepp, napi 2x

na azóta a gyerek folyton pöttyös, így-úgy - azaz lassan 2 hónapja. ezidő alatt már 5 orvosnál is voltunk, már azóta napi 3x fenistil + bázisc krém + cinkes krém + szteroid (mert durván ekcémás is) de már próbáltam sheavajat, teafaolajat, én mindent elhiszek, és bevetek, de pöttyök maradnak rendületlenül. (szteroid se viszi le, de még az ekcémát se. de az ekcémát "megszoktuk")


lehet, hogy a bűnös a fenistil?

van helyette más? a calcimusk vagy mi az helyettesíthető?


van valakinek tapasztalata e téren? köszi előre is.


2014. nov. 10. 23:07
 1/1 A kérdező kommentje:

szóval azt akartam írni;

a calcimusc-kal helyettesíthető a fenistil?

2014. nov. 10. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!