Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Felszívódhatott ennyi idő...

Felszívódhatott ennyi idő alatt az antibiotikum?

Figyelt kérdés
Lányom lebetegedett, aktil duot írt fel Neki a dokink. 7-kor odaadtam, fél 8-kor elaludt, most pedig háromnegyed 8-kor nagy köhögések közepedte a reggeliig visszahányt mindent. Már kicseréltem a ruháit, ágyneműt, vissza is aludt. Elég, ha csak holnap reggel adok legközelebb? Köszi előre is!
2015. febr. 17. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szívódott fel, de inkább csak reggel adj neki!
2015. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én se hinném hogy felszívódott, én egy felet adnék neki...
2015. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor nagy baj nem lehet, ha ez az esti kimarad?
2015. febr. 17. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább maradjon ki, nehogy túladagold! Jobbulást!
2015. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt tuti nem szívódott fel. Én adnék neki egy fél adaggal, holnap pedig rendesen.

Túladagolni nem fogod, mert konkrétan rendes felszívódás előtt kihányta, ha pedig kimarad, akkor nem fog úgy hatni.

2015. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megfelelo mennyiseg az 1 ora alatt felszivodhatott. Abbol gondolom, hogy mostanaban eleg sokszor tapasztalok hasonlo dolgokat. Tudom egy felnott, es gyerek szervezete mas, de a gyomor mukodesenek az ideje nagyabol megegyezik. Leirom mibol gondolom,hogy felszivodott az elegendo mennyiseg: Kicsit gusztustalan leszek: per napja bevettem reggel ehgyomorra egy nagy szemu magnezium tabletat. 5 perc mulva ettem egy tanyer levest ami kb 10 percet vett igenybe. Ra 5 percre kihanytam az egeszet. A magnezium tabletta mar csak fellig volt meg. Amugy 33 hkm vagyok.

Szerintem inkabb ne adj neki masikat, nehogy tuladagold. Inkabb vard meg a megadott idot es akor adj neki ujabb tablettat.

2015. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a tanácsot és a jókívánságot is! Végre az első nap, hogy nem lázcsillapítóval kell kezdeni a reggelt! Tegnap kapott ugye először reggel és este, ami vagy bent maradt végül, vagy nem. Ezek szerint tényleg kicsit hathatott az esti, szombat óta nem ment le a láza. Végre már! :)
2015. febr. 18. 10:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Háromnegyed óra alatt a legtöbb gyógyszer szerintem felszivódik,még ha nem is teljesen,de a nagy része. Ha beveszek egy fájdalomcsillapitó tablettát,kb fél óra múlva érzem a hatását.
2015. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!