Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől megy állandoan 13...

Mitől megy állandoan 13 hónapos kisfiam hasa?

Figyelt kérdés

Már napok óta minden éjjel sír, húzkodja a lábát, hallom ahogy kutyorog a hasa, büdiket pukizik! Már nagyon kimerült vagyok! Ma viszem orvoshoz, de tanácsokat kérnék esetleg másnál is volt e ilyen és hogy mi volt a probléma?

Azt tudni kell hogy nem jó evő, javarészt még mindig szopizik a mi kajánkból csak csipeget, keveset eszik, de igy is 10 kg és napközben mosolygós, egész nap jön megy, rámol, jó kedve van, de az éjszakák borzalmasak! Mégis mi lehet a baj? 6 fogunk van, szerintem folyamatosan jön a többi is! Lehet attol? Ja és eddig mindennap volt kaki, most már csak 3-4 naponta! Ha,valaki volt még így kérem irjon!



2015. febr. 19. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy elkapott valami betegséget, vagy nem megfelelő neki már a szinte teljesen anyatejes étrend. Szüksége van már rostokra, ballaszt anyagra, amitől rendes felnőtt kakija lenne. Egy éves múlott, már nem arra van kitalálva a teste, hogy folyadékon éljen és szilárd ételt csak csipegessen. Képzeld el, ha te is szinte csak folyadékot veszel magadhoz, a te szekleted se lesz túl bizalomgerjesztő.
2015. febr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyfelől egyet értek az előző válaszolóval. Másrészt a tüneteken sokat segít, ha adsz neki egy kis probiotikumot. Ebben a korban már nagy felfedezők, lehet, hogy "benyalt" valamit.
2015. febr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ÉN lennék a legboldogabb ha végre enne, elhihetitek, de sajnos nem akar rágni, csak tartogatja a szájába az ételt amit végül vagy lenyel vagy kiköp! Pürés ételek se jöttek be! Már mindent kipróbáltam!

Virusnak biztos nem virus mert napközben nincs semmi baja, meg hasmenése sincs!

2015. febr. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!