Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sos kerdesem lenne. Nagyon el...

Sos kerdesem lenne. Nagyon el vagyok keseredve mennyi az eselye annak hogy elkaptam a rozsahimlot?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok es ma kiderult a keresztfiam rozsahimlos es en erintkeztem vele sot egy felig megevett fankjat en ettem meg mielott meg nem tudtuk hogy himlos. kislanyom is jatszott vele. jovo heten amugy is kell mennem vervetelre remelem az kimutatja ha baj van de azert remenykedem bene hogy nem. szerintetek elkaptam es ha igen mi lesz a kovetkezmenye es a kislanyommal mit csinaljak mert ha a vervetel kimutatja hogy nem vagyok rubeolas attol meg a kislanyom lehet az. van ki vallalja hogy vigyaz ra meg eltelik 2 het mire gondolom mar jelentkeznenek a tunetek! mit tegyek?
2015. ápr. 30. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy rózsahimlő? Orvos mondta?
2015. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen!
2015. ápr. 30. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt hasznos dolgokat olvashatsz: [link]


Szerintem minél előbb beszélj az orvosoddal.


Sajnálom, hogy ilyen történt veletek. Tudom, hogy mekkora idegeskedéssel jár. (Nekem toxoplasma fertőzésem volt, végig idegeskedtem)

2015. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
es mivel jart a toxoplazma? okozott vmi rendellenesseget?
2015. ápr. 30. 17:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Legalább már túl vagy a 12 hetes koron. Nem vagy beoltva egyébként?
2015. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20 hetes vagyok es 27 eves! nem tudom kiskoromban kaptam e oltast mert most terhessegem elott biztosan nem
2015. ápr. 30. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok, nekem már kötelező volt kiskoromban. Kérdezd meg a vedonot esetleg mikor lett kötelező, úgy értem a te születési evedben már kaptak-e gyerekek. Vagy szuleidet, ők még jobban kell hogy tudják. Lehet felesleges az aggodalom ha már oltva voltál.
2015. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, de leírom. Én kiskoromban be lettem oltva, megvan az a kiskönyvem is. Mégis mikor TORCH tesztet csináltatott a nőgyógyászom terhesség tervezésekor, akkor az derült ki, hogy nem vagyok védett rózsahimlő ellen és szólt, hogy azonnal oltassam be magam. Úgyhogy ha be lett oltva gyerekként az sem garancia.
2015. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kislányodat - ha elmúlt már 15 hónapos - biztosan beoltották rózsahimlő ellen. Legalább miatta ne aggódj!
2015. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A kisfiú nem volt kezelve valamilyen kozmetikummal? Minket is hazaküldött nyaralásból kivizsgálásra az orvos,kiderült testápoló okozta a hasoló tüneteket.
2015. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!