Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam 4 és fél hónapos!...

Mano9030 kérdése:

Kisfiam 4 és fél hónapos! Lassan próbálkozunk bébiétellel de csak kóstolás szinten, mert anya tejes. Azóta 2-3 naponként kakil, most viszont 4 napja nem kakilt de nagyon büdiket pukizik?

Figyelt kérdés
Holnap jön a gyerekorvos, bébikaját már tegnap nem kapott. Valamivel segíthetnék hogy beinduljon a kaki?

2015. máj. 19. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kóstoltatsz ilyen korán?
2015. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert én annyira hülyeségnek tartom hogy majd csak 6 hónapos kora után kezdjük és az orvosom is javasolta hogy hamarabb kezdjük hogy a kis gyomra szokja lassan.Azt mondta abba gondoljunk bele hogy régen sok kisbaba 4-5 hónaposan már majd nem rendes kajával tömték és egészségesebbek voltak mint a mostaniak.De mint írtam még csak kóstoltatom ami olyan 4-5 kiskanált jelent és csak délben.
2015. máj. 19. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz a kóstoltatással még ilyen korán! Pont ezzel ártasz a kis gyomrának. A magyarázatod meg butaság.
2015. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Ne aggódj majd megszokja a gyomra. Nagyon jól teszed, hogy már hozzátáplálsz, így sokkal kisebb az esély az allergiákra és sokkal könnyebben fog enni. A 6 hónapig halogatás egy baromság.
2015. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na figyelj csak ide nem azt kérdeztem h kostoltassak e vagy nem hanem h a kakival mivan.persze a tápsteres nem baj ha màr bébiételt eszik.és írtam am ha a kérdésre vàlaszolnàl h tegnap abba hagytam.Sok okoskodás nem mint ha te orvos lennél.De a mai vilàgba ezt ne meg azt ne mindenki nyomja a hülyeséget.Ha nem a kérdésre vàlaszolj hanyagolj.
2015. máj. 19. 11:00
 6/8 A kérdező kommentje:
A vàlaszom a 10:47 szól.Aki értelmetlen mert nem a kérdésre vàlqaszol.
2015. máj. 19. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom nézz utána hogyan kell kezdeni a hozzátaplalast. A bébietel nehéz kaja a gyenge gyomoranak. Nem csoda ha szorulasa van...

Gyümölccsel kell kezdeni, alma -meggy -barack!

Pont azért ezekkel a gyümölcsökkel, ráadásul legelőször csak a levével, rost nélkül, hogy képes legyen az emésztőrendszere alkalmazkodni. Ha már egy szoptatást ki tudsz hagyni, elkezdheted a gyümölcsos bébietelt, ugyanis az is rostos.

2015. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
túlzás,hogy egészségesek voltunk. sokkal több volt az ételallergia. én pl. a magvasokra (eper,sdzamóca) anyukám a tojásra. kiütésesek voltunk meg minden. csak ezeket a bakikat elhalgatják az idősebbek :-) ha már félig-teljesen kiváltasz majd egy evést,a tej rovásásra mehet. de mindegy,a kérdésedre válaszolok akkor. nem mindegy mit adtál neki,és mennyit. mit adtál neki? ha burgonyát,főtt sárgarépát,vagy sütőtőköt azok fogják a székletet. barack ami lazítja,meg szilva de azt még csak üvegesből kaphat (a szilvát) és mennyit adtál neki? óvatosan kell adni mindent elősszőr,hiszen eddig csak tejet kapott,óriási változás neki most mást enni. hozzátápláláskor pedig előfordul a keményebb,ritkább széklet,nekünk pl. krumpli bevezetésnél ilyen kockákat gyártott a lányom :-) ha fogós kaját kap,kocka van,ha hajtósat akkor lágyabb :-) és ritkább is lett neki,mikor a sütőtök,krumpli ilyenek voltak a soron. a pukik meg gondolom azért büdösek,mert hát még nem emészti olyan könnyen. én azt mondom még korai etetni,de ha mégis akarod akkor figyelj rá,hogy csakis olyat amit ehet kora szerint
2015. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!