Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi cikkről?

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 26. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikusabbak azok a cikkek, ahol a forrásmegjelölés pontos. Az, hogy forrás: facebook, nekem kevés.
2015. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy like/kattintásvadász oldal, kamucikkekkel. Ez a kérdés pedig reklám.
2015. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a borzasztó, hogy egy ilyen "cikk", így, ebben a formában egyáltalán megjelenhet bárhol, bármikor. Likevadász oldalak már mindenre képesek, csak kattints!
2015. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak az a fontos, hogy mit mond, de az is, hogy ki mondja. Ha kiírom a netre, hogy a klaviatúra érintésétől 100 emberből 90nek lerohad az ujja tíz éven belül, lájkolom 50 kamu profillal, és elterjesztem, akkor megijedsz, és nem nyúlsz többé hozzá? Az internet veszélyes, főleg szellemileg, mert nagyon sok ember nem tanulja meg szűrni az információkat, és elhisznek minden zöldséget. Napi szinten jelenik meg reklámban az "egy hónap alatt 15kg fogyás", és hasonlók. SZŰRJ infót!
2015. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek kamu?

A Hír24 oldalán is fent volt.

2015. máj. 26. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
A hpv elleni oltás körül mostanában elég nagy por kavarog. Nagyon sok rosszat hallani róla, én épp most néztem meg ezt a filmet amit a beoltás után megbetegedett lányokkal készítettek Dániában. Hát elég elszomorító. [link]
2015. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ez nem igaz. Csak azt, hogy ez az oldal nem hiteles, és olyan oldalon, olyan forrást érdemes megnézni, ami hiteles. Én még nem találtam, index-re és társaira sem hagyatkozom. Study-kat, jelentéseket érdemes olvasni, tömeges vizsgálati eredményeket, orvosi véleményeket. Nem a Blikk-et vagy a nőklapja cafét.
2015. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!